Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Dzirnaviņas, piestas, garšvielu un eļļas trauki

83 preces

Pareizi izvēlētas un savā starpā ideāli saderīgas garšvielas ir jebkura ēdiena galvenā vērtība. Tomēr, lai vienmēr pa rokai būtu jūsu iecienītākās garšvielas vai eļļa, jāsagādā funkcionāli trauki to uzglabāšanai.

83 preces
Garšvielu uzglabāšanas trauki, kas palīdz uzturēt kārtību virtuvē

Parasta, veikalā nopirkta eļļas pudele neizskatās ļoti estētiski, un garšvielas papīra iepakojumā noteikti nepalīdz īstenot ideju par kārtīgu virtuvi. Garšvielu dzirnaviņas, piestas, trauki eļļas glabāšanai un citi virtuves aksesuāri, ko atradīsiet mūsu veikalā, ne tikai uzticami pildīs garšvielu vai eļļas uzglabāšanas funkciju, bet arī priecēs ar nevainojamām estētiskām īpašībām. Ērti lietojami, līdz sīkumiem pārdomāta dizaina garšvielu uzglabāšanas trauki iedvesmo jauniem izaicinājumiem kulinārijā un uzreiz kļūst par uzmanības vērtu virtuves akcentu. Laipni aicinām iegriezties un iegādāties ekskluzīvus garšvielu uzglabāšanas traukus ar estētiskām iezīmēm. 

 

Virtuves aksesuāri populārākajām garšvielām

Šķipsniņa sāls un piparu – sastāvdaļas, kas uzlabo gandrīz katru ēdienu. Tāpēc visiem cilvēkiem, kas vēlas iegūt ideālas populāro garšvielu proporcijas, ir vērts apsvērt iespēju iegādāties garšvielu dzirnaviņas. Mūsdienīga dizaina sāls un piparu dzirnaviņām, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, ir nevainojams malšanas mehānisms un izcilas estētiskās īpašības. Vissvarīgākais ir tas, ka funkcionālās sāls un piparu dzirnaviņas vienmēr nodrošina precīzu un vienkāršu garšvielu dozēšanu.

 

Brīnišķīga dizaina trauki eļļas un etiķa uzglabāšanai

Mēs labi saprotam, ka mūsdienās visi cilvēki vēlas, lai viņiem būtu ne tikai funkcionāla, bet arī stilīga virtuve. Tāpēc mēs saviem klientiem vienmēr cenšamies nodrošināt nevainojamu virtuves piederumu un aksesuāru klāstu. Nerūsējošā tērauda un stikla eļļas un etiķa dozatori, ko atradīsiet mūsu klāstā, lieliski iederas gan izteikti modernā, gan klasiskā vai citāda stila virtuves interjerā. Savukārt stikla dozatori-smidzinātāji nodrošina ērtu eļļas vai etiķa lietošanu un vienmērīgu izsmidzināšanu. Funkcionāli un stilīgi garšvielu uzglabāšanas trauki nodrošina vieglākas un patīkamākas gatavošanas privilēģijas. Šie trauki patiešām kalpo arī tīrākas un kārtīgākas virtuves labā. Ko gan vēl vajag apķērīgam virtuves saimniekam?