Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Akcijas

622 preces
622 preces
Trauki, kas sniedz pilnīgu brīvību kulinārijas pasaulē 

Imperija.lv klāstā atradīsiet īpaši funkcionālus, ilgtspējīgus un estētiski pievilcīgus traukus, kas nodrošinās, lai bez lielām pūlēm ēdiena garšas ziņā tiktu sasniegts vislabākais rezultāts.

 
Sautējamie katli, kas iedvesmo pievērsties veselīgam dzīvesveidam

Sautējamie katli, kurus atradīsiet mūsu klāstā, atspoguļo augstākās kvalitātes likumus un ļauj baudīt ne tikai aromātiskus un ļoti garšīgus, bet arī vērtīgām uzturvielām bagātus ēdienus ar zemu tauku saturu. Mūsu klāstā esošie katli, sautējamie katli un ātrvārāmie katli patiesi pārsteidz ar savu funkcionalitāti un neierobežotām izmantošanas iespējām, kas ļauj vaļu fantāzijai, droši improvizēt virtuvē un priecāties par nemanāmi glītākām ķermeņa līnijām. 

 
Kvalitatīva panna – galvenais palīgs virtuvē 

Kvalitatīva panna ir gardi izcepta ēdiena galvenais noslēpums. Imperija.lv atradīsiet plašu indukcijas un cita veida plītīm pielāgotu pannu klāstu ar visaugstākajiem kvalitātes rādītājiem. Ergonomisks dizains, ilgmūžīgums un inovatīvas funkcijas, kas atspoguļo mūsdienu pannu ražošanas tehnoloģijas, – priekšrocības, ko neapšaubāmi nodrošinās visas pannas, kas papildina mūsu klāstu.Trauki, kas īsteno konditorejas izaicinājumus 

Mutē kūstoši konditorejas izstrādājumi ar maģisku garšu ir salda vājība, kurai daudzi nevar pretoties. Mūsu klāstā atradīsiet cepamās formas, plātis un citus traukus, kas palīdzēs radīt konditorejas mākslas darbu ne tikai ar perfektu garšu, bet arī ar nevainojamu estētisko izskatu. Porcelāna trauki cepšanai, silikona cepamās formas, paklājiņi, konditorejas maisiņi krēmam un dekoratīvie zīmuļi ir viss nepieciešamais, lai radītu grēcīgi gardu desertu. Pats par sevi saprotams, ka katram gardam desertam vajag tasi svaigas kafijas. Imperija.lv klāstā esošās tējkannas izstaro estētiku un smalki atgādina par senajām kafijas gatavošanas tradīcijām. Tāpēc iepazīstieties ar dažādām tējkannu un konditorejas aksesuāru variācijām un izbaudiet saldos dzīves mirkļus.