Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Pozzi Milano

57 preces

“Pozzi Milano” zīmola šķīvji, krūzītes, glāzes un visi pārējie trauki ir radīti cilvēkiem, kas savā virtuvē vēlas redzēt tikai skaistus oriģināla dizaina traukus.

57 preces
“Pozzi Milano” – mākslas darbiem līdzvērtīgi trauki

 “Pozzi” ir 1876. gadā Itālijā radīts zīmols, kas daudzu gadu garumā ir veidojis vīriešu modes namu, kopsolī ar modi radot apņēmīga vīrieša tēlu. Pēc vairākiem gadu desmitiem “Pozzi” ir atdzimis no jauna un izveidojis “Pozzi Milano” – izsmalcināta dizaina trauku un aksesuāru zīmolu, kas iecienīts visā pasaulē. Esam gandarīti, ka “Pozzi Milano” traukus un aksesuārus tagad var iegādāties arī Imperija.lv klienti.

 

“Pozzi Milano” – trauki, ko nevar nepamanīt

“Pozzi Milano” porcelāna krūzītes dekorētas ar unikāliem rakstiem un savstarpēji saderīgu krāsu paleti. “Pozzi Milano” vīna, šampanieša un saldējuma glāzes izceļas ar iespaidīgām formām, kas atgādina īstus mākslas darbus. Nevaldāms radošums atspoguļojas katrā “Pozzi Milano” izstrādājumā. Tātad, ja esat cilvēks, kam rūp ne tikai ēdiena garša, bet arī tā pasniegšana, “Pozzi Milano” trauki noteikti ir tas, ko meklējat.

 
“Pozzi Milano” trauki – augstas kvalitātes un lieliska dizaina apvienojums

Itāļu uzņēmums “Pozzi Milano” lielu uzmanību pievērš trauku un aksesuāru estētiskajām īpašībām. Taču unikālais dizains nebūt nav vienīgā “Pozzi Milano” izstrādājumu priekšrocība. Ikviena šī zīmola virtuves rīka, trauka vai aksesuāra pamatā ir augstākās kvalitātes materiāli. Tāpēc, iegādājoties “Pozzi Milano” izstrādājumus, jūs priecēs ne tikai pievilcīgi, bet arī ļoti funkcionāli un ilgmūžīgi trauki.