Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LACOR

200 preces

LACOR ir spāņu zīmols, kas pastāv jau vairāk nekā 70 gadus, demonstrē senās gatavošanas tradīcijas un sekmīgi apvieno tās ar mūsdienīgām, inovatīvām un modernām tehnoloģijām. LACOR zīmola virtuves ierīces, trauki, piederumi un aksesuāri prasmīgi pilda savu funkciju un priecē ar nevainojamu kvalitāti, kurai uzticas pat pasaules greznākie restorāni un viesnīcas.

200 preces
LACOR – moderna, tradīcijās balstīta virtuve

Imperija.lv klāstā atradīsiet plašu LACOR zīmola virtuves ierīču, piederumu un trauku klāstu, kas ļauj pārliecināties par šo izstrādājumu meistarību arī jūsu virtuvē.

 

LACOR – ikviena detaļa ir svarīga

Ražotājs “LACOR” ņem vērā mūsdienu cilvēka vajadzības un garantē maksimālu virtuves funkcionalitāti katrā solī. Lai gan šis zīmols var piedāvāt dažādus standarta virtuves piederumus, piemēram, pannas, mikserus, virtuves kombainus vai elektriskās tējkannas, taču LACOR neaizmirst arī par vismazākajiem akcentiem virtuvē. Ķiploku spiede, LACOR griezējs, eļļas dozators vai elektriskās piparu un sāls dzirnaviņas neapšaubāmi atgādinās par senajām gatavošanas tradīcijām, kā arī nodrošinās papildu funkcijas, kas garantēs modernāku un efektīvāku darbu virtuvē.

 

LACOR nerūsējošā tērauda trauki – laika ietekmei nepakļāvīga klasika 

Nerūsējošā tērauda trauki un piederumi bez nekādiem kompromisiem ir viens no universālākajiem, ilgmūžīgākajiem un estētiski pievilcīgākajiem risinājumiem ikvienā virtuvē. Zīmolam LACOR patiešām patīk eksperimentēt un piedāvāt saviem atbalstītājiem arvien funkcionālākus risinājumus virtuves ierīcēm un piederumiem, kuru pamatā ir unikāls dizains un modernas tehnoloģijas. Tomēr produktu materiāla ziņā zīmols cenšas neattālināties no tradīcijām un parasti izvēlas laika pārbaudītu, uzticamu un estētiski pievilcīgu nerūsējošo tēraudu. Tieši šī iemesla dēļ LACOR elektriskais termoss, tējkanna, mērces vai sviesta trauks neuzkrītoši iederēsies ikvienas mājas interjerā, uzticīgi kalpos un gadiem ilgi nezaudēs sākotnējo izskatu.

 

Tehnoloģijas, kas pārsteidz pat inovāciju laikos

LACOR ir zīmols, ko nevar saukt par paredzamu. Lai gan šis spāņu ražotājs piedāvā arī standarta risinājumus virtuves ierīcēm un aprīkojumam, bet ļoti bieži tas piedāvā arī unikālus produktus, kas veic kādu īpašu, ļoti savdabīgu funkciju. Solīdi vīna ledusskapji, vīna vakuumēšanai paredzēti komplekti, elektriskie nažu asinātāji vai pat īpaši avokado naži – tie ir rīki, kas patiešām patīkami pārsteidz un sniedz izcilu komfortu.