Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Cepamie trauki, formas, plātis un aksesuāri konditorejai

220 preces

Lai cepeškrāsnī gatavotais ēdiens būtu sulīgs un gardais deserts patiešām būtu estētiski iespaidīgs, vienkārši jāsagādā piemēroti cepamie trauki.

220 preces
Mūsdienīgi cepamie trauki nevainojamai pieredzei kulinārijas pasaulē 

Konditorejas izstrādājumu un dažādu ēdienu gatavošana cepeškrāsnī ir ļoti patīkams un radošs process, kas ļauj izpausties fantāzijai un radīt unikālu kulinārijas šedevru ar nevainojamu garšu. Imperija.lv klāstā atradīsiet visu nepieciešamo iedvesmojošam ceļojumam kulinārijas pasaulē un varbūt pat vēl vairāk.

 

Cepamās formas, kas ikvienu desertu padara estētisku

Ideāla garša, no kuras atmaigst sirds, un estētiskais izskats, kas līdzinās mākslas darbam, – veiksmes formula, kas pavada katru nevainojami pagatavotu konditorejas šedevru. Daudzi gardēži desertu vispirms iemīļo ar acīm, tāpēc dažādas cepamās formas ir nepieciešamas ikvienam, kam patīk eksperimentēt konditorejas pasaulē. Mūsu klāstā atradīsiet visdažādākās cepamo formu variācijas, kas neapšaubāmi palīdzēs pagatavot desertu ar neaizmirstamu garšu un pievilcīgu izskatu. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda cepamās formas desertu veidošanai, silikona cepamās formas kanelē kūciņām, alumīnija formas ar pretpiedeguma pārklājumu gardiem pīrāgiem un īpaši keramikas cepamie trauki gaisīgiem brilē krēma desertiem ir tikai neliela daļa no tā, ko atradīsiet mūsu klāstā.

 

Plātis, kas novērš konditorejas izstrādājumu piedegšanu 

Plātis – ļoti svarīgs cepamais trauks, bez kura būtu grūti pagatavot jebkuru cepeškrāsnī gatavojamu ēdienu. Dažām plātīm, kuras varat atrast mūsu klāstā, ir īpašs pretpiedeguma pārklājums. Šī priekšrocība dod iespēju baudīt cepeškrāsnī ceptu ēdienu, turklāt plātij nav nepieciešama sarežģīta un laikietilpīga kopšana. Tāpēc izmantojiet kvalitatīvu cepamo trauku priekšrocības un izbaudiet ik mirkli kulinārajā pasaulē!