Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Pannas

178 preces

Populārāko trauku sarakstā pannas neapšaubāmi ieņem pirmo vietu. Funkcionāla un ērta panna ir katra šefpavāra sapnis, ko Imperija.lv klāsts var piepildīt ar uzviju.

178 preces
Pannas komfortablai cepšanas pieredzei

Čuguna, pārstrādāta alumīnija, pulēta nerūsējošā tērauda vai akmens masas pannas ar unikālām īpašībām, kas atspoguļo augstākos kvalitātes rādītājus un modernākās ražošanas tehnoloģijas, ir tikai neliela daļa no dažādajām pannu variācijām, kas neapšaubāmi kalpos katra cilvēka individuālajām vajadzībām. 

 

WOLL pannas – modernu tehnoloģiju un videi draudzīgas ražošanas piemērs

Labākās no labākajām – tituls, ko neapšaubāmi var piešķirt inovatīvajām vācu zīmola WOLL pannām. WOLL alumīnija lējuma pannām ar pretpiedeguma pārklājumu ir piešķirtas dažādas balvas. Noņemams pannas rokturis, nepielīpošs un pret skrāpējumiem izturīgs pārklājums, ātri uzkarstoša pannas pamatne un spēja pielāgoties dažāda veida plītīm – modernas īpašības, kas piemīt dažādām WOLL zīmola pannām un kas nepārprotami attaisno kvalitatīvas pannas jēdzienu.

 

Pannas, kas pielāgotas visiem izaicinājumiem kulinārijā

Lai gan mūsdienu pannas ir ļoti funkcionālas, taču īsti kulinārijas procesu entuziasti neaprobežojas ar vienu pannu. Atsevišķu ēdienu pagatavošanai ieteicams izmantot īpaši šim ēdienam pielāgotas pannas. Grila pannas, kam ir tāds efekts kā uz ugunskura ceptam ēdienam, vokpannas, kas paver neierobežotas iespējas ēdienu gatavošanai Āzijas gaumē vai visiem kārumniekiem aktuālas pankūku un vafeļu pannas – cepamie trauki, kas veic konkrētu ēdienu gatavošanas funkciju un palīdz radīt perfektu garšu jūsu iecienītam un bieži gatavotam ēdienam. Imperija.lv pannas internetā ne tikai sniedz ļoti plašas izvēles iespējas, bet arī priecē ar konkurētspējīgu cenu, kas ļauj ietaupīt un iegādāties īpaši jūsu vajadzībām pielāgotu kvalitatīvu pannu komplektu.