Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Sulu spiedes, spiednes, rīves

18 preces

Riekstu standziņas, efektīvas ķiploku spiedes un mehāniskās sulu spiedes, ko atradīsiet mūsu klāstā, ātri un ērti ļauj veikt tādus darbus, kas parasti prasa daudz pūļu.

18 preces
Virtuves piederumi, kas atvieglo darbu virtuvē

Tērauda spiedes, kas kārtīgi un ātri izspiež ķiploku, riekstu standziņas, rokas sulu spiedes, kas nodrošina ļoti ērtu sulu spiešanu, un daudzas citas funkcionālu virtuves piederumu idejas gaida jūs Imperija.lv veikalā. Aicinām iegriezties un izvēlēties nepieciešamo jūsu virtuvei.

 

Kompakta sulu spiede – viss nepieciešamais visgardākajai sulai

Noteikti būtu grūti atrast kādu, kam negaršo svaigi spiestas sulas. Rokas sulu spiedes ir racionālākais un finansiāli izdevīgākais risinājums ikvienam, kas bez ierobežojuma vēlas baudīt vitamīniem bagātu sulu. Citrusaugļu sulu spiedēm, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir kompakts izmērs, nav nepieciešama īpaša kopšana un tās lieliski izspiež laimu, citronu un apelsīnu sulu. Tādēļ šāda ierīce noteikti atradīs vietu ikvienā virtuvē.

 

Retāk izmantojami, bet nepieciešami virtuves rīki

Virtuve ir radoša telpa, kurā pastāvīgi tiek īstenoti dažādi kulinārijas eksperimenti. Tomēr noteikti ir gadījumi, kad viena vai otra aizraujoša kulinārijas ideja tā arī nekļūst par realitāti. Un tas notiek ļoti vienkārša iemesla – piemērotu virtuves rīku trūkuma – dēļ. Tādēļ virtuves rīku kompozīciju vajadzētu papildināt ne tikai ar galvenajiem, bet arī tādiem virtuves piederumiem, kas veic īpašu funkciju. Viens no tādiem ir kvalitatīva ķiploku spiede. Šis darbarīks ievērojami atvieglo dažādu ēdienu gatavošanu. Tomēr ne katrā virtuvē var atrast ķiploku spiedi. Spiedes un rīves, ko atradīsiet mūsu interneta veikalā, priecēs ar augstu kvalitāti un izdevīgu cenu. Tāpēc vienkārši nav iemeslu, kāpēc vajadzētu atteikties no funkcionāla darbarīka virtuvē.