Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

WD Lifestyle

96 preces

Perfekti trauki un virtuves piederumi – itāļu zīmola “WD Lifestyle” nopelns. Tasīšu un šķīvju komplektiem, glāzēm, galda piederumiem, tējkannām un citiem “WD Lifestyle” zīmola produktiem ne tikai ir unikāls dizains, bet arī augstas kvalitātes sastāvs.

96 preces
“WD Lifestyle” – trauki stilīgam dzīvesveidam

“WD Lifestyle” piedāvā traukus un aksesuārus, kas ne tikai kalpo savam galvenajam mērķim, bet arī veicina stilīgu dzīvesveidu. Itāļu uzņēmums patērētājiem visā pasaulē piedāvā iegādāties dizaineru radītus traukus un aksesuārus, kuriem ir inovatīvas funkcijas un kuri vienmēr mājoklī ienes pozitīvas pārmaiņas.

 

Augstākās kvalitātes trauki

Itāļu uzņēmums “WD Lifestyle” piedāvā plašu un kontrastējošu trauku un dažādu virtuves aksesuāru klāstu. “WD Lifestyle” produktos dominē porcelāns, keramika un citi kvalitatīvi materiāli. Turklāt itāļu uzņēmums demonstrē atbildīgu attieksmi pret vidi un ražošanas procesos bieži izmanto no plastmasas pudelēm pārstrādātus materiālus. 

 

Trauki, kas neprasa īpašu kopšanu

Visi “WD Lifestyle” trauki un virtuves aksesuāri priecē ar iespaidīgiem dizaina risinājumiem, taču tie ir arī praktiski. Gan porcelāna, gan keramikas traukus droši var lietot mikroviļņu krāsnī un mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Pat intensīvi lietojot, trauki nezaudē savu sākotnējo izskatu, jo greznie dizaineru zīmējumi neizbalē. Ilgmūžīgi trauki, kuri atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un kurus vienmēr ir patīkami turēt rokās, – izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne? Izmēģiniet “WD Lifestyle” produktus un pārliecinieties par to paši.