Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Preču piegāde

Piegādes laiks

Mēs apņemamies pielikt visas pūles, lai Jūsu izvēlētā prece tiktu piegādāta pēc iespējas ātrāk, tāpēc, pērkot mūsu interneta veikalā preces, kuru piegādes termiņš ir norādīts 1–2 darba dienas, 99 % gadījumu šīs preces saņemsiet 1–2 darba dienu laikā.

  • Dažreiz preču piegādes laiku var ietekmēt ārēji faktori (kurus mēs nevaram kontrolēt), tāpēc, ja Jūsu pasūtījuma izpildes laikā iekrīt svētku dienas, piegādes termiņš var pagarināties. Pirmssvētku laikā preces iesakām pasūtīt savlaicīgi.

SVARĪGI. Pasūtītās preces piegādes laiks tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas, proti, kad pasūtījums ir pārbaudīts un ir saņemts maksājums par precēm (izņemot pasūtījumus, kad tiek izvēlēta samaksa skaidrā naudā, piegādājot preci). Par apstiprinātu pasūtījumu un uzsāktu pasūtījuma izpildi informēsim Jūs e-pastā.

Ja pēc sūtījuma saņemšanas pamanāt, ka iepakojums vai prece acīmredzami ir bojāta, lūdzam pirms izpakošanas un pēc tās nofotografēt un ne vēlāk kā 24 stundu laikā atsūtīt attēlus mums uz e-pastu klienti@imperija.lv.

Piegāde uz pakomātiem

Pasūtījuma piegāde tiks veikta, ja izvēlētās preces ietilps pakomātiem atbilstošā iepakojumā, bet svars nepārsniegs 12 kg. Ja pasūtītās preces neietilps vienā iepakojumā, ar Jums sazināsies tīmekļa vietnes administrators un varēsiet vienoties par Jums piemērotāko preču piegādes veidu (sagatavojot divus atsevišķus iepakojumus, piegādes maksa par otro iepakojumu tiek aprēķināta papildus).

Informējam, ka gadījumā, ja Jūsu izvēlētais pakomāts piegādes brīdī būs pilns, kurjers bez iepriekšēja brīdinājuma var pāradresēt to uz tuvāko brīvo pakomātu, lai jūs pēc iespējas ātrāk varētu saņemt sūtījumu.

 

Piegāde uz Venipak pakomātiem un saņemšanas punktiem

Paziņojums par piegādātu sūtījumu

Pēc sūtījuma piegādes uz izvēlēto pakomātu tiksiet informēts ar īsziņu, kurā tiks norādīts durvju kods sūtījuma saņemšanai. Šis kods būs jāievada pašapkalpošanās terminālī, saņemot sūtījumu.

2,90 €

Pasūtījumiem virs 50 € bezmaksas piegāde

Administrēšanas maksa 1,49 € attiecas uz pasūtījumiem līdz 12 €

Piegāde uz Omniva pakomātiem

Paziņojums par piegādātu sūtījumu

Pēc sūtījuma piegādes uz izvēlēto pakomātu tiksiet informēts ar īsziņu, kurā tiks norādīts durvju kods sūtījuma saņemšanai.

Šis kods būs jāievada pašapkalpošanās terminālī, saņemot sūtījumu.

3,50 €

Administrēšanas maksa 1,49 € attiecas uz pasūtījumiem līdz 12 €

Piegāde ar Venipak kurjeru uz mājām/biroju

Galīgā piegādes cena tiek aprēķināta pēc sūtījuma svara:

līdz 5 kg 3,50 €
līdz 10 kg 4,50 €
līdz 15 kg 5,50 €
līdz 20 kg 6,50 €
līdz 35 kg 10,95 €
līdz 50 kg 12,95 €
līdz 75 kg 15,95 €
līdz 100 kg 27,95 €
No 3,50 €

Administrēšanas maksa 1,49 € attiecas uz pasūtījumiem līdz 12 €

Jūsu norādītajā adresē preces piegādās sūtījumu pārvadājumu dienests (“Venipak” kurjers). Lai nodrošinātu, ka preces tiek piegādātas raiti un operatīvi, lūdzam Jūs papildu informācijas laukā norādīt tādus datus, kas var atvieglot piegādi, piem.: slēdzama kāpņu telpa, durvju kods, slēdzami vārti, pirms ierašanās piezvanīt u. tml.

SVARĪGI! Piegādes laikā rūpīgi jāpārbauda preces ārējais iepakojums. Pamanot ārējus bojājumus (piem., pārdurts iepakojums, ieplīsis iepakojums, salocīts iepakojums), Pircējam par to ir jāatzīmē preces nodošanas un pieņemšanas dokumentā. Ja Pircējs pieņem preci un neatzīmē ārējus bojājumus dokumentā, ir uzskatāms, ka iepakojums ir piegādāts nesabojāts, un Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču bojājumiem, ja šādu bojājumu rašanās pamatā nav ražošanas brāķis, kā arī preču komplektācijas neatbilstību dēļ tikai tad, ja šīs neatbilstības var konstatēt preču ārējās apskates laikā.