Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Termometri, taimeri, svari

23 preces

Gatavojot dažādus kulinārijas vai konditorejas šedevrus, lielāko daļu laika aizņem pastāvīga vārīšanas vai cepšanas procesa uzraudzība. Lai pagatavotu nevainojamas tekstūras steiku, cepeškrāsnī nepārtraukti atbildīgi jāuzrauga ēdiena gatavošanas gaita. Un gatavošana bieži vien aizņem vairākas stundas.

23 preces
Pārtikas termometri un taimeri, kas garantē precizitāti virtuvē

Gatavojot dažādus kulinārijas vai konditorejas šedevrus, lielāko daļu laika aizņem pastāvīga vārīšanas vai cepšanas procesa uzraudzība. Lai pagatavotu nevainojamas tekstūras steiku, cepeškrāsnī nepārtraukti atbildīgi jāuzrauga ēdiena gatavošanas gaita. Un gatavošana bieži vien aizņem vairākas stundas. Pat vārot kartupeļus vai makaronus, nekādā ziņā nedrīkst atslābt, jo pastāvīgi jāskatās pulkstenī. Pārtikas termometri un taimeri ir ideāls risinājums prasmīgām mājsaimniecēm, kas vēlas izbaudīt precīzu un maksimāli ērtu gatavošanas procesu. Mūsu klāstā ir pārtikas termometri, virtuves svari, digitālie taimeri un daudzi citi viedie virtuves rīki, kas bez šaubām ienes vairāk komforta virtuvē. 

 

Mutē kūstoša steika veiksmes formula – precīzs pārtikas termometrs

Ne visi zina, ka uz vistas, liellopu vai citas gaļas gatavošanu cepeškrāsnī attiecas pilnīgi atšķirīgi noteikumi. Viedie pārtikas termometri, ko atradīsiet mūsu veikalā, ļoti vienkārši ļauj iestatīt cepeškrāsnī cepamās gaļas temperatūru. Lielākā daļa pārtikas termometru tiek papildināti ar skaņas signālu, kas nekavējoties informē par gatavošanas temperatūru, kas sasniegusi noteiktos rādītājus. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt ne tikai pārtikai, bet arī karstajiem dzērieniem pielāgotus termometrus. Viedie piena vai tējas termometri ļauj baudīt ideālas temperatūras tēju vai precīzi izvārītu pienu.

 

Virtuves taimeris – labākais palīgs izklaidīgiem kulināriem

Visticamāk, pat pieredzējušām mājsaimniecēm ne reizi vien ir nācies saviem ģimenes locekļiem pasniegt ēdienu ar pārvārītiem makaroniem, kartupeļiem vai rīsiem. Galu galā virtuvē vienmēr ir daudz darbu, un grūti izpildīt visus uzdevumus ar sekundes precizitāti. Digitālie vai mehāniskie taimeri, ko atradīsiet mūsu klāstā, ir uzticami palīgi virtuvē, kas garantē maksimālu pārtikas produktu gatavošanas precizitāti un pavāram, kas rosās virtuvē, ļauj mazliet atvilkt elpu. Savukārt visiem kulināro eksperimentu cienītājiem, kas bieži ver vaļā recepšu grāmatas, noteikti būtu vērts apsvērt iespēju iegādāties pārtikas svarus. Šis noderīgais virtuves rīks neapšaubāmi gādā par to, lai gala rezultāts būtu tieši tāds pats kā receptē.