Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Katli, sautējamie katli

133 preces

Indukcijas katli, čuguna un keramikas sautējamie katli, ātrvārāmie un citi katli, kurus atradīsiet mūsu klāstā, atspoguļo mūsdienu trauku ražošanas tehnoloģijas un palīdz īstenot visdrosmīgākās kulinārās improvizācijas gan īstiem šefpavāriem, gan iesācējiem kulinārijas pasaulē.

133 preces
Katli, kas veido mūsdienīgu pieeju gatavošanā

Kvalitatīvi un funkcionāli trauki vienmēr iedvesmo jauniem izaicinājumiem kulinārijā. Ņemot palīgā ar mūsdienu funkcijām papildinātus katlus, jūs acumirklī katru ēdiena gatavošanas procesu pārvērtīsiet nevis par monotonu darbu, bet gan īstu un radošu nodarbi, ko vēlēsieties atkārtot atkal un atkal.

 

Katlu klāsts, kas rada neierobežotas izvēles iespējas

Mūsdienu katlu klāsts patiešām patīkami pārsteidz ar savu pārpilnību, tāpēc ikviens noteikti var izvēlēties katlu, kas maksimāli attaisnos viņa vēlmes un vajadzības. Dažādi katli ir izgatavoti no pilnīgi atšķirīgiem materiāliem. Turklāt tiem ir ne tikai dažāds tilpums, bet arī papildu funkcijas. Protams, visas šīs īpašības tieši atspoguļojas arī trauka gala cenā. Mēs saviem klientiem cenšamies piedāvāt daudzveidīgu pasaulē atzītu zīmolu katlu klāstu. WOLL katli, kas demonstrē precīzu kvalitāti, čuguna katli, kas ideāli piemēroti dažādu ēdienu sautēšanai, vai katli ar pretpiedeguma pārklājumu, nerūsējošā tērauda katli – dažādas katlu variācijas, kas neapšaubāmi sniedz neierobežotas gatavošanas iespējas un attaisno visprasīgāko klientu vēlmes.

 

Katli, kas iedvesmo pievērsties veselīgam dzīvesveidam

Tvaika katli un sautējamie katli ir nenovērtējams palīgs dažādu ēdienu gatavošanas ideju īstenošanā. Mūsu klāstā atradīsiet pēc mūsdienu tehnoloģijām ražotus sautējamos katlus un tvaika katlus, kas palīdzēs jums katru dienu baudīt ne tikai garšīgus, bet arī figūrai draudzīgus liesus ēdienus. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt ļoti plašu dažāda tilpuma sautējamo katlu klāstu no zīmola WOLL, kas ir slavens ar savu izcilo funkcionalitāti. WOLL čuguna sautējamie katli ideāli saglabā siltumu un ir pielāgoti ne tikai dažāda veida plītīm, bet arī cepeškrāsnīm. Šie sautējamie katli neapšaubāmi atspoguļo moderna un funkcionāla trauka ideju. Turklāt tie ir pārklāti ar inovatīvu pretpiedeguma pārklājumu, kas neskrāpējas un nesatur kaitīgas vielas. Jāpiemin, ka mūsdienīgi sautējamie katli ideāli veic ne tikai sautēšanas funkciju. Sautējamie katli ar pretpiedeguma pārklājumu precīzi veic arī ēdiena cepšanas procesus. Tātad, ja meklējat iedvesmu veselīgam dzīvesveidam, – funkcionāls sautējamais katls ir tieši tas, kas jums vajadzīgs.