Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Tīrīšanas piederumi, lupatiņas

43 preces

Mēs saviem klientiem varam piedāvāt plašu lupatiņu, mazgāšanas birstu, grīdas mazgāšanas slotu un citu tīrīšanas piederumu klāstu, kas ļauj priecāties par nezūdošu tīrību un kārtību katrā mājas stūrī.

43 preces
Tīrīšanas piederumi kārtības uzturēšanai un laika ekonomijai

Logu un grīdu tīrīšana ir pacietīgs un laikietilpīgs process. Tomēr varam priecāties, ka ar efektīvām lupatiņām un mūsdienīgiem tīrīšanas rīkiem nogurdinošos mājsaimniecības darbus var paveikt daudz ātrāk un vienkāršāk.

 

Mikrošķiedras lupatiņas – īsts apvērsums mājsaimniecībā

Mikrošķiedras lupatiņas, kuras atradīsiet mūsu veikalā, patīkami iepriecina ar nevainojamu kvalitāti un nodrošina ļoti ātri sasniedzamus tīrības rezultātus. Mēs saviem klientiem piedāvājam dažādu segumu sausai tīrīšanai paredzētas uzvelkamas mikrošķiedras lupatiņas ar antistatisku iedarbību. Šīm uzvelkamām tīrīšanas lupatiņām nav nepieciešami papildu tīrīšanas līdzekļi un tās pilnībā savāc putekļus no visām gludām virsmām. Piedāvājam arī standarta mikrošķiedras lupatiņu komplektus, kuriem ir ļoti pievilcīga cenas un kvalitātes attiecība un kuri ievērojami paātrina visdažādākos tīrīšanas darbus. Mūsu klāstā atradīsiet arī lielāku izmēru mitrumu uzsūcošas mikrošķiedras lupatiņas, kas ir ideāli piemērotas vannasistabas, virtuves vai automobiļa tīrīšanai. 

 

Funkcionāla slota – kvalitatīvu mājsaimniecības darbu veiksmes noslēpums

Mūsu veikalā pieejamie manevrējamie un funkcionālie grīdu un logu tīrīšanas rīki neapšaubāmi palīdzēs daudz ātrāk un kvalitatīvāk paveikt garlaicīgos grīdu vai logu tīrīšanas darbus. STEUBER slota grīdas mazgāšanai ir piemērota ne tikai mitrai vai sausai grīdas tīrīšanai, bet arī žāvēšanai un pulēšanai. Ikvienam, kurš vēlas, lai mājās būtu maksimāli manevrējams un efektīvs tīrīšanas rīks, noteikti ir vērts pievērst uzmanību STEUBER slotai ar teleskopisku kātu. Šīs slotas galvenā priekšrocība ir rūpīgi izliekti, ļoti izturīgi plastmasas sari, kas nodrošina maksimālu tīrīšanas efektivitāti. Īstiem pedantiem, kam ļoti svarīgs ir perfektas tīrības rezultāts, noteikti noderēs STEUBER slota stūru tīrīšanai. Šī slota ir nenovērtējams palīgs tīrības radīšanā, ar to viegli var iztīrīt pat ļoti grūti sasniedzamus stūrus. Mūsdienās laikietilpīgi mājsaimniecības darbi patiešām var kļūt par patīkamu dienas izklaidi. Savukārt funkcionāli un mūsdienīgi rīki logu un grīdu tīrīšanai ir īsākais un vienkāršākais veids, kā sasniegt šo mērķi.