Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Veļas žāvētāji, pakaramie

15 preces

Lai valkātu tīras drēbes, kas svaigi smaržo, tās ne tikai pienācīgi jāizmazgā, bet arī jāizžāvē. Mūsu klāstā ir kompakti un stilīgi veļas žāvētāji, kas lieliski veic savu uzdevumu un efektīvi žāvē pat lielu veļas daudzumu.

15 preces
Salokāmie veļas žāvētāji un pakaramie, kuru pamatā ir nevainojama estētika

Mēs saviem klientiem piedāvājam iegādāties arī ērti salokāmus drēbju pakaramos, kas neaizņem daudz vietas un vienmēr ir estētiski pievilcīgi.

 

Ērti un vienkārši lietojami veļas žāvētāji

Mēs ar prieku piedāvājam saviem klientiem funkcionālus, taču ļoti kompaktus veļas žāvētājus, kurus ērti var izmantot pat šaurās telpās. Katram veļas žāvētājam, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir izturīga un stabila konstrukcija un augstākās kvalitātes sastāvs. Ērti un ātri uzstādāmus žāvētājus var izmantot uz balkona, iekštelpās vai ārā. Liela daļa veļas žāvētāju ir aprīkoti ar gumijas riteņiem, kas efektīvi aizsargā grīdas segumu pret skrāpējumiem. Nav svarīgi, vai jums ir nepieciešams pret dažādiem vides faktoriem izturīgs āra veļas žāvētājs vai kompakts veļas žāvētājs nelielām telpām jūsu mājās, mūsu klāstā noteikti būs no kā izvēlēties.

 

Žāvētāji un pakaramie mājas interjera uzlabošanai

Katrs pakaramais un veļas žāvētājs, ko piedāvājam veikala apmeklētājiem, ir praktisks, funkcionāls un ilgmūžīgs izstrādājums ar neapšaubāmu kvalitāti. Taču lielākā šo izstrādājumu priekšrocība ir elegantais dizains, kas lieliski papildina dažāda interjera telpas. Salokāmie žāvētāji pārsvarā ir izgatavoti no koka, kas nekad neiziet no modes un vienmēr ir stilīgs. Tāpēc, papildinot savu mājokli ar šāda veida žāvētāju, jūs priecēs ne tikai ērts, bet arī ļoti stilīgs veļas žāvēšanas process.