Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LifetimeBRANDS

122 preces

“Lifetime Brands” ir pasaulē vadošais virtuves piederumu piegādātājs, kas piedāvā modernus, praktiskus virtuves un galda piederumus, kā arī traukus un dažādus aksesuārus par izdevīgu cenu. Lielbritānijā dibinātais uzņēmums aktīvi sadarbojas ar restorānu un viesnīcu sektora pārstāvjiem no visas pasaules.

122 preces
“Lifetime Brands” – virtuves piederumu piegādātājs, kam uzticas visa pasaule

Laika ietekmei nepakļāvīgs dizains, kvalitatīvi materiāli, inovatīvas ražošanas tehnoloģijas un maksimāla funkcionalitāte – tās ir īpašības, ar kurām var lepoties visi “Lifetime Brands” zīmola izstrādājumi bez izņēmuma. Turklāt “Lifetime Brands” produkcijai, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, ir racionāla cena. Tāpēc šī zīmola virtuves un galda piederumus labprāt izvēlas ne tikai mazumtirdzniecības tirgus dalībnieki, bet arī lielās viesnīcas un pasaulē slavenākie restorāni.

 

Piecām zvaigznēm līdzvērtīga lietošanas pieredze

Izstrādājot produktus, “Lifetime Brands” zīmola pārstāvji vienmēr ņem vērā galapatērētāja vajadzības. Lielbritānijā dibinātā uzņēmuma mērķis ir nodrošināt, lai visi trauki, rīki un galda piederumi, kas nonāk pie galapatērētāja, sniegtu piecām zvaigznēm līdzvērtīgu lietošanas pieredzi. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ne tikai kvalitatīviem materiāliem vai produktu funkcionalitātei, bet arī to praktiskumam un estētikai. Tādēļ lielāko daļu šī zīmola produktu lieliski var saskaņot ar pilnīgi atšķirīgiem interjera risinājumiem. Turklāt “Lifetime Brands” produkti gadiem nezaudē savas sākotnējās īpašības.

 

Visām vajadzībām pielāgots klāsts

Lielbritānijā dibinātais uzņēmums aktīvi sadarbojas ar restorānu un viesnīcu sektora pārstāvjiem no visas pasaules. Tādēļ šis uzņēmums tiešām var lepoties ar ļoti lieliem ražošanas apjomiem un strauju attīstību. Nepārtraukta interese par jaunievedumiem šajā nozarē, inovāciju ieviešana un ilggadēja pieredze ir zīmola “Lifetime Brands” galvenās priekšrocības, kas palīdz veidot funkcionālus un kvalitatīvus virtuves un galda piederumus, kā arī piedāvāt visiem pieejamu produkta gala cenu.