Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Preču atgriešana

Kvalitatīvas, nelietotas preces var atgriezt 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas. IMPERIJA kluba biedri interneta veikalā iegādātās preces var atgriezt 30 dienu laikā. Aizpildiet ATGRIEŠANAS VEIDLAPU, ievadot datus, ko norādījāt atgriežamās preces iegādes brīdī.

Precei, ko vēlaties atgriezt, ir jābūt:

  • kārtīgi iepakotai un tādā pašā komplektācijā, nesabojātā, oriģinālajā iepakojumā, kādā to saņēma pircējs;
  • kārtīgi iepakotai, pievienojot rēķinu vai tā kopiju;
  • ievietotai papildu aizsargājošā (transportēšanai paredzētā) iepakojumā (piem., kastītē vai aizsargaploksnē). Ieteicams atgriezt tajā pašā sūtījumā, kurā tika saņemts. No iepakojuma noņemiet oriģinālo sūtījuma uzlīmi ar adresi vai uzlīmējiet jaunu uzlīmi tā, lai oriģinālā sūtījuma uzlīme nebūtu redzama.

SVARĪGI! Kamēr sūtījums no pircēja ir ceļā pie mums, par sūtījuma drošību atbild nosūtītājs, tāpēc preci(-es) attiecīgi lūdzam iepakot droši. Ja atgriežamo preci saņemsim sadauzītu vai sabojātu, nauda par to netiks atmaksāta, tāpēc īpaši droši iepakojiet plīstošas preces (stikls, keramika u. tml.).

Naudas atmaksa.

Kad būsim saņēmuši atgriezto preci un novērtējuši tās kvalitāti, pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas, pārskaitīsim naudu (par preci un tās piegādes izdevumiem, ja tādi bijuši) uz Jūsu norādīto kontu.

Ja pircējs atgriež tikai daļu no pasūtītajām precēm un piegādes maksa par pasūtījumu ir vienāda (neatkarīgi no daudzuma vai svara), preču piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Pircējiem, kuri veic pasūtījumus līdz 12 € un izmanto pasūtījuma atgriešanas tiesības, administrēšanas maksa 1,49 € apmērā netiks atmaksāta.

 

Atgriešana ar kurjeru 

Galējā atgriešanas cena ir atkarīga no sūtījuma svara:

līdz 5 kg 3,50 €
līdz 10 kg 4,50 €
līdz 15 kg 5,50 €
līdz 20 kg 6,50 €
līdz 35 kg 10,95 €
līdz 50 kg 12,95 €
līdz 75 kg 15,95 €
līdz 100 kg 27,95 €

 

Pēc atgriešanas veidlapas aizpildīšanas uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta sūtījuma uzlīme, kuru būs nepieciešams izdrukāt un uzlīmēt uz sūtījuma ārējā iepakojuma. Ja nav iespējas izdrukāt sūtījuma uzlīmi, aizpildot Preču atgriešanas formu, varat izvēlēties uzlīmes piegādes pakalpojumu ar kurjeru (pakalpojuma cena – 1 €. Tā tiks ieturēta no atmaksājamās naudas summas).

Par lielgabarīta preces atgriešanu tiek iekasēta maksa, kas līdzvērtīga šādas preces piegādes maksai saskaņā ar atgriešanas dienā spēkā esošajiem izcenojumiem.

Pēc preču atgriešanas apstiprinājuma e-pastā nākamajā darba dienā “Venipak” kurjers ieradīsies savākt sūtījumu Jūsu norādītajā adresē. Pirms ierašanās kurjers informēs Jūs pa tālruni.

No 3,50 €

Cenu ieturēsim no atmaksājamās naudas summas

atgriešanas veidlapa

Atgriešana “Omniva” pakomātā

Apstiprinājums par preču atgriešanu ar “Omniva” pakomātu Jums tiks nosūtīts e-pastā.

Ar SMS un e-pastā saņemsiet sūtījuma atgriešanas kodu, kas paredzēts “Omniva” pakomāta durtiņu atvēršanai.

Ja, atgriežot preci, pakomāts neizdrukā adrešu karti, nekādu problēmu – droši ievietojiet sūtījumu atvērtajā pakomāta nodalījumā bez adrešu kartes. “Omniva” darbinieks, kas atbrauks pēc sūtījuma, uzlīmēs Jūsu sūtījumam paredzēto uzlīmi.

3,50 €

Cenu ieturēsim no atmaksājamās naudas summas

atgriešanas veidlapa

Brāķēta prece

Brāķēto preci bez maksas varat atgriezt ar kurjeru vai “Omniva” pakomātu.

Aizpildiet preču atgriešanas formu un ar ķeksīti atzīmējiet “Preces brāķis”. Piezīmēs aprakstiet brāķa pazīmes.

Ja brāķis ir vizuāli redzams, pievienojiet vairākus kvalitatīvus attēlus, kuros skaidri ir redzami preces defekti.

Kad būsim saņēmuši brāķēto preci, galīgo atbildi saistībā ar brāķa maiņu vai naudas atmaksu nosūtīsim e-pastā pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā no preces saņemšanas.