Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Keller-Egger

18 preces

Vācu piparu, sāls un citu garšvielu dzirnaviņas, ko ražo KELLER-EGGER, neapšaubāmi kļūs par īpašiem akcentiem ikvienā virtuvē: moderna dizaina un nevainojamas kvalitātes ierīces ne tikai lieliski pildīs savu uzdevumu, bet arī piesaistīs skatienu. KELLER-EGGER dzirnaviņas ir brīnišķīgas un uzticamas: tām ir garantija līdz 25 gadiem.

18 preces

KELLER-EGGER piparu, sāls un citu garšvielu dzirnaviņas izceļas ar nevainojamu kvalitāti, augstākajiem standartiem un vācu precizitāti. Tas viss ir uzkrāts vairāk nekā 25 kompānijas dzīves gados, tāpēc KELLER-EGGER ir vadošais tirgus līderis piparu un sāls dzirnaviņu ražošanā.

Legādājoties ar šo zīmolu marķētas KELLER-EGGER sāls/piparu dzirnaviņas, varat būt droši, ka kvalitāte un maksimāla apmierinātība ar preci ir garantēta!

Pateicoties īpaši uzmanīgai ražošanai, zīmols KELLER-EGGER atbilst augstākajai kvalitātei: izstrādājumi rūpīgi tiek sagatavoti, montēti un apstrādāti ar rokām, bet malšanas mehānismi regulāri tiek testēti: rūpīgi tiek frēzēta, noslīpēta un izmantota tikai FSC sertificēta dižskābarža koksne (ja nav norādīts citādi).

 KELLER-EGGER velmēta rūdīta tērauda malšanas mehānismiem piešķir 25 gadu garantiju, bet keramiskiem malšanas mehānismiem – 10 gadu garantiju.