Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GEFU

435 preces

Stilīgi piederumi un aksesuāri no Vācijas, bez kuriem grūti iztikt virtuvē…

Sajust svaigu garšvielu smaržu un izmēģināt jaunas receptes kopā ar draugiem vai ģimeni ir moderna, uz izsmalcinātu gaumi orientēta dzīvesveida izpausme. Sekojot līdzi šai tendencei, vācu uzņēmums GEFU ir radījis plašu piederumu klāstu, kas noderēs, sākot ar gatavošanu un beidzot ar modernu ēdiena pasniegšanu. Saskaņā ar moto “Stile di Vita” (“Dzīvesstils”) tiek ražotas visdažādākās GEFU produktu sērijas…

435 preces
-40% atlaide

GEFU

36,80 € 22,08 €

Prece ir noliktavā

“Gefu” virtuves piederumi – patīkamai gatavošanas pieredzei

Gatavošanas un ēdiena baudīšanas prieks ir vācu zīmola “Gefu” galvenais mērķis, ko tas pilnībā īsteno, izstrādājot ilgtspējīgus, uzticamus un inovatīvus virtuves piederumus un aksesuārus. “Gefu” ir zīmols, kas pastāvīgi attīsta jaunas trauku un citu virtuvē izmantojamu piederumu idejas. Izmantojot progresīvas ražošanas tehnoloģijas un ilgmūžīgus materiālus, inovatīvas idejas ļoti ātri pārvēršas realitātē, kas ik dienu priecē virtuvē un pie bagātīgi klāta galda. 

 

Virtuves piederumi, kas pielāgoti visiem kulinārijas gadījumiem

Ar “Gefu” zīmolu marķētie virtuves piederumi ne tikai nodrošina iespēju kvalitatīvi un efektīvi veikt visus gatavošanas rituālus, bet arī ļauj patiesi izbaudīt katru kulinārijas šedevru gatavošanas mirkli. Iespaidīgajā un kontrastējošajā “Gefu” klāstā var atrast visu, ko kāro gan mājsaimnieces, kas novērtē praktiskumu, gan profesionāli šefpavāri, kuri slavē inovācijas. Vācu ražotājs “Gefu” piemērotu risinājumu var piedāvāt ikvienam kulinārijas gadījumam, tāpēc, papildinot virtuves piederumu un aksesuāru klāstu ar “Gefu” izstrādājumiem, noteikti tiksiet galā ar visiem gatavošanas izaicinājumiem virtuvē un ārpus tās. 

 

“Gefu” trauki – tiem, kam rūp katrs akcents

Uzmanība katrai detaļai ir noteikums, kas pavada katru jebkura “Gefu” produkta izstrādes posmu. Tāpēc gan trauki, gan virtuves piederumi, kas pārstāv šo zīmolu, vienmēr demonstrē maksimālu funkcionalitāti un precīzu kvalitāti. Šīs priekšrocības neapšaubāmi ir vainagojušās ar rūpīgi pilnveidotu dizainu, kas savā īpašumā ļauj iegūt ne tikai noderīgus, bet arī estētiski pievilcīgus virtuves piederumus un traukus.