Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Mizotāji, skrāpji, kauliņu izņēmēji

19 preces

Dažādi mizotāji, skrāpji un citi virtuves rīki ir nelieli, bet ļoti svarīgi palīgi virtuvē, kas efektīvi tiek galā ar dažādiem izaicinājumiem kulinārijā. Tāpēc mēs saviem klientiem varam piedāvāt dažādus nelielus virtuves rīkus, kas katru kulinārijas procesu padara daudz patīkamāku un vieglāku.

19 preces
-40% atlaide

GEFU

36,80 € 22,08 €

Prece ir noliktavā

Mizotāji, kas veic ne tikai mizošanas funkciju

Kartupeļu un citu dārzeņu mizotāji ir ļoti bieži izmantojams rīks, kas neapšaubāmi noder katrā virtuvē. Ar šiem virtuves rīkiem ātri un ļoti viegli var nomizot dažādus dārzeņus vai augļus. Mūsu veikalā var atrast dažādu materiālu un formu mizotājus, kas pielāgoti gan labročiem, gan kreiļiem. Mēs saviem klientiem piedāvājam arī iespēju iegādāties daudzfunkcionālus mizotājus, kas lieliski piemēroti krāsainu desertu vai izsmalcinātu kokteiļu garnēšanai.

 

Virtuves rīki, kas veic īpašu funkciju

Vēl viens neliels virtuves rīks, bet ne mazāk noderīgs kā kartupeļu mizotājs, ir olīvu vai ķiršu kauliņu izņēmējs. Lai gan šis rīks veic tikai vienu un ļoti skaidru funkciju, bet tas noteikti noder, degustējot gardumus, kuros ir kauliņi. Mūsu klāstā var atrast universālus kauliņu izņēmējus, kas bez piepūles izņem gan ķiršu, gan olīvu kauliņus. Vēl viens pievilcīgs piedāvājums ir ļoti ērts ķiršu kauliņu izņēmējs ar īpašu trauku. Šāda ierīce ne tikai nodrošina ātru kauliņu izņemšanu, bet arī efektīvi pasargā pret sulas šļakstīšanos. Mazie virtuves piederumi ar īpašu funkciju varbūt nav vissvarīgākie darbarīki virtuvē, taču noteikti ir gadījumi, kad tie ļoti noder. Tāpēc laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalu un izvēlēties virtuves rīkus, kas palīdzēs jums sagatavoties visiem kulinārijas gadījumiem.