Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Mikseri / blenderi

64 preces

Drosmīgas improvizācijas virtuvē parasti pavada viena ļoti svarīga mazās sadzīves tehnikas ierīce – putotājs, ko biežāk sauc par mikseri.

64 preces
Lielie eksperimenti virtuvē sākas ar mazo sadzīves tehniku

Visticamāk, ne viens vien cilvēks, kas bieži rosās virtuvē, kvalitatīvu gatavošanas procesu nevar iedomāties bez smalcinātāja jeb blendera. Imperija.lv piedāvā plašu blenderu un mikseru klāstu, kas ar savām funkcijām iedvesmos kulināriem izaicinājumiem un katru ēdienu pārvērtīs par īstu šedevru. 

 

Izmantošanas mērķis – galvenais miksera izvēles akcents 

Rokas mikseri un mikseri ar trauku ir divas galvenās mikseru kategorijas ar pilnīgi atšķirīgām priekšrocībām un izmantošanas iespējām. Rokas mikseriem nav bļodas, un tos ērti var izmantot dažāda tilpuma traukos. Šāda veida mikseri nodrošina ātru putošanas procesu un ideāli veic savu uzdevumu, putojot saldo krējumu, olas vai šķidrākas konsistences mīklu. Jāatzīmē arī tas, ka rokas mikseri neaizņem daudz vietas un tiem ir daudz pievilcīgāka cena nekā mikseriem ar trauku. Tomēr mikseri ar trauku ir lieliska izvēle, lai īstenotu sarežģītākus kulināros procesus. Šāda veida ierīces lieliski tiek galā ar biezākas konsistences mīklu un palīdz novērst mīklas šļakstīšanos.

 

Funkcionāls blenderis – veselīga uztura paradumi rokas stiepiena attālumā

Viena no galvenajām blenderu priekšrocībām ir tā, ka tie bez piepūles sasmalcina dažādus pārtikas produktus. Blenderi, tieši tāpat kā mikseri, var būt rokas un stacionārie. Rokas blenderi ir lielisks palīgs, gatavojot iecienītās biezzupas vai sautējumus. Šāda veida blenderis lieliski tiek galā arī ar dažādu putru vai bērnu biezeņu gatavošanas uzdevumiem. Stacionārie blenderi parasti ir jaudīgāki par rokas blenderiem. Šā iemesla dēļ tie nodrošina plašākas izmantošanas iespējas un, protams, nosaka arī nedaudz augstāku cenu.

 

Imperija.lv klāstā – mikseri un smalcinātāji 

Mūsu klāstā atradīsiet plašu blenderu, smalcinātāju un mikseru klāstu, kas patīkami pārsteigs ar savu kvalitāti, funkcionalitāti un plašām izmantošanas iespējām. Šveiciešu “Bamix” blenderi, kas demonstrē visaugstākos kvalitātes un jaudas rādītājus un ir izpelnījušies īpašu daudzu klientu uzticību, ir izstrādāti tiem, kas novērtē funkcionalitāti, kvalitāti un lietošanas komfortu.