Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Tīrības līdzekļi

115 preces

Tīra un kārtīga vide mājās – vērtība, pēc kuras alkst ikviens. Tīrības preces, ko atradīsiet interneta veikalā Imperija.lv, ir ideāli piemērotas, lai uzturētu tīru mājokli, un šādu rezultātu ļauj sasniegt bez lielas piepūles. Savukārt īpašie mājas aromāti, ko mēs arī piedāvājam saviem klientiem, mājās palīdz radīt tīru vidi, kas ārkārtīgi patīkami smaržo. Aicinām iegriezties mūsu veikalā un atrast visu nepieciešamo savām mājām

115 preces
Efektīvi tīrīšanas līdzekļi, kas priecē ar dabīgu sastāvu

Mūsu veikalā pieejamie tīrīšanas līdzekļi palīdzēs jums ātrāk, gudrāk un efektīvāk paveikt visus mājsaimniecības darbus. Dažādu virsmu tīrīšanas līdzekļi, tīrāmie akmeņi, kuru pamatā ir oriģināla ražošanas tehnoloģija, trauku un veļas mazgājamo mašīnu kopšanas līdzekļi – tā ir tikai neliela daļa no piedāvājuma, ko mēs ar lielāko uzticēšanos piedāvājam saviem klientiem. Veidojot tīrīšanas līdzekļu klāstu, esam centušies izvēlēties kvalitatīvus un efektīvus tīrīšanas līdzekļus ar dabīgu sastāvu. Tāpēc lielu daļu tīrīšanas līdzekļu klāstā veido videi draudzīgi tīrīšanas līdzekļi un tīrīšanas rīki, kas nekaitē dabai un ādai.

 

Tīrības preces mājīgam mājoklim

Stilīgi ziepju trauki un gardi smaržojoši mājas aromāti ir mazi, bet ļoti svarīgi akcenti, kas mājokli padara mājīgu. Tāpēc mēs saviem klientiem cenšamies piedāvāt ne tikai nepieciešamākos tīrīšanas līdzekļus, bet arī mājas aromātus un stilīgus interjera aksesuārus. Mēs cenšamies nodrošināt, lai interneta veikalā Imperija.lv ikviens pircējs atrastu mājas uzkopšanas preču klāstu ar optimālu cenu un uzticamu kvalitāti.