Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Elektriskās cepešpannas / grili

13 preces

Pankūkas, kas kūst mutē, kraukšķīgas sviestmaizes vai aromātiska, cepta vistas gaļa – ēdieni, ko tiešām ir iecienījuši daudzi cilvēki.

13 preces
Elektriskās cepešpannas – komfortam virtuvē

Pats par sevi saprotams, ka katram garda ēdiena pagatavošanas procesam virtuvē ir nepieciešams papildu laiks. Tieši laika trūkuma dēļ daudzi cilvēki nevar baudīt šos kulināros gardumus tik bieži, cik vēlētos. Tāpēc dažādas elektriskās cepešpannas mazās sadzīves tehnikas klāstā ir modernas un ārkārtīgi funkcionālas ierīces, kas lieti noder steidzīgam cilvēkam, kurš novērtē gardēža cienīgus ēdienus. 

 

Aromātiski grila ēdieni, neizejot no mājām

Mazās sadzīves tehnikas klāstā elektriskie grili ir kompaktas un ļoti universālas ierīces, kas ne tikai lieliski pilda āra grila pamatfunkcijas, bet arī neapšaubāmi sniedz papildu priekšrocības. Ļoti ātrs un vienkāršs jebkura ēdiena pagatavošanas process, viegli tīrāms pretpiedeguma pārklājums un ideāli bez taukvielām izcepts gaļas, dārzeņu, zivju vai jebkurš cits ēdiens – tikai elektriskajiem griliem raksturīgas īpašības, kas vienkārši neatstāj vienaldzīgu nevienu. Imperija.lv saviem klientiem var piedāvāt elektriskās cepešpannas pat ar trīs dažādām funkcijām, nodrošinot maksimālu katras virtuves funkcionalitāti. Šādai universālai ierīcei ir patiešām pievilcīga cena, un tās izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Šī ierīce sekmīgi veic elektriskā grila, pannas un pat panīni preses funkcijas. 

 

Virtuves ierīces gardām brokastīm

Elektriskās pankūku un sviestmaižu cepešpannas ir virtuves ierīces, ar kurām dažās minūtēs varat sarīkot īstas dzīres uz brokastu galda. Mūsu klāstā atradīsiet pasaulslavenu zīmolu pankūku pannas, kas garantē nevainojamu virtuves ierīču kvalitāti. Ar šo pankūku cepšanas ierīču palīdzību ikviens kārumnieks pēc savas gaumes var izvēlēties pankūku apgrauzdēšanas pakāpi un baudīt svaigas, precīzi izceptas pankūkas ik dienu. Mēs varam piedāvāt arī ļoti praktiskus un universālus sviestmaižu tosterus. Šīs virtuves ierīces palīdz iegūt perfektu kraukšķīgas sviestmaizes tekstūru, kas iekšpusē ir ļoti sulīga. Elektriskie grili, sviestmaižu tosteri vai pankūku pannas, ko atradīsiet mūsu klāstā, ir izcili gan kompaktuma, gan izsmalcināta dizaina ziņā. Tādēļ šīs elektriskās ierīces ideāli pielāgojas pilnīgi atšķirīgām virtuves telpām un dizaina risinājumiem.