Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Russell Hobbs

78 preces

“Russell Hobbs” ir virtuves ierīču ražotājs, kas kopš 1952. gada izstrādā funkcionālu, stilīgu un visām patērētāju vajadzībām atbilstošu virtuves aprīkojumu. Šī zīmola virtuves kombaini, tosteri, kafijas automāti un citas elektroierīces ir izstrādātas, lai virtuvē pavadītais laiks būtu pēc iespējas īsāks un patīkamāks.

78 preces
“Russell Hobbs” virtuves ierīces – tiem, kas novērtē progresu

Mēs saviem klientiem piedāvājam ļoti plašu “Russell Hobbs” modernu virtuves ierīču klāstu ar neapšaubāmu kvalitāti un visiem pieejamu cenu. Aicinām tuvāk iepazīties ar “Russell Hobbs” klāstu un ienest virtuves ierīču progresu tieši savā virtuvē.

 

“Russell Hobbs” veiksmes formula – inovācijas un stils

Inovatīvas ražošanas tehnoloģijas un laika ietekmei nepakļāvīgs dizains – vērtības, kas ir katras “Russell Hobbs” virtuves ierīces pamatā. Lai gan šis zīmols tiek uzskatīts par pasaules tirgus līderi automātisko tējkannu ražotāju vidū, tas lieliski tiek galā arī ar citu virtuves ierīču ražošanas izaicinājumiem. “Russell Hobbs” elektriskie daudzfunkcionālie katli, elektriskie grili un virtuves kombaini demonstrē precīzus ilgmūžīguma rādītājus un vienmēr garantē maksimālu darba produktivitāti virtuvē. Savukārt šī zīmola nerūsējošā tērauda tosteri priecē ar funkciju daudzveidību un līdz sīkumiem pārdomātām dizaina īpašībām. 

 

“Russell Hobbs” elektriskās tējkannas neaizmirstamai pieredzei

“Russell Hobbs” elektriskās tējkannas – virtuves ierīces, kas patiešām atstāj neaizmirstamu iespaidu. Katras šī zīmola elektriskās tējkannas pamatā ir progresīvas ražošanas tehnoloģijas, ilgmūžīgi materiāli, brīnišķīgs dizains un visdažādākās funkcijas. Tējkannas, kas klusi vāra ūdeni, energoefektīvas elektriskās tējkannas, tējkannas ar ātrās vārīšanas funkciju – tā ir tikai neliela daļa no inovatīvām virtuves ierīču idejām, kuras piedāvā “Russell Hobbs” un ar kurām varat iepazīties veikalā Imperija.lv.