Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Caurduri, sietiņi

42 preces

Mūsdienās liela daļa kafijmīļu papildina savu virtuvi ar gudriem kafijas automātiem, kas ļoti ātri pagatavo karsto dzērienu ar ideālu garšu. Bet noteikti ir arī tādi kafijmīļi, kas priekšroku dod filtrētai kafijai.

42 preces
Karsto dzērienu pagatavošanas piederumi, kas vienmēr noder

Filtrēta kafija ļauj baudīt ne tikai perfektu kafijas garšu, bet arī tās patīkami reibinošo aromātu. Tāpēc mūsu veikalā atradīsiet plašu kafijas filtrēšanas komplektu, filtru un citu kafijas pagatavošanas piederumu klāstu. 

 

Kafijas pagatavošanas piederumi, kas pielāgoti filtrētās kafijas cienītājiem

Gatavojot filtrēto kafiju, jāparūpējas arī par kvalitatīviem filtriem. Kafijas automātā ievietots kafijas filtrs nodrošina vienmērīgu kafijas izvilkumu un droši aiztur dažādus piemaisījumus. Lai gan lielākā daļa cilvēku ilgu laiku izmantoja vienreizlietojamos papīra kafijas filtrus, taču pēdējā laikā arvien populārāki kļūst atkārtoti lietojamie filtri. No nerūsējošā tērauda vai cita ilgmūžīga materiāla izgatavots atkārtoti lietojams kafijas filtrs lieliski veic kafijas filtrēšanas funkciju ļoti daudz reižu un neprasa nekādu īpašu kopšanu. Mūsu klāstā ir ne tikai augstas kvalitātes vienreizlietojamie vai atkārtoti lietojamie kafijas filtri, bet arī ļoti funkcionāli filtri, kas pielāgoti kafijas tasei. Kafijas filtrs tasei ir ideāls risinājums visiem kafijmīļiem, kas bieži vēlas baudīt vieglu un ļoti ātru kafijas pagatavošanas rituālu.

 

Tējas sietiņi, kas bez problēmām palīdzēs pagatavot tēju

Klientiem, kas iecienījuši zāļu tēju, varam piedāvāt ļoti funkcionālus un praktiskus tējas sietiņus. Tējas sietiņi, ko atradīsiet mūsu veikalā, garantē maksimāli komfortablu un kārtīgu tējas pagatavošanas procesu. Tējas sietiņu klāstu papildina garšvielu un garšaugu sietiņi, kā arī daudzfunkcionāli caurduri, kas ievērojami uzlabo dažādu ēdienu gatavošanas pieredzi.