Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Amefa

68 preces

“Amefa” ir holandiešu zīmols, kas kopš 1931. gada priecē visu pasauli ar augstas kvalitātes, līdz sīkumiem pilnveidotiem galda piederumiem un piederumu komplektiem.

68 preces
“Amefa” galda piederumi – tiem, kas meklē visaugstāko kvalitāti

Šī zīmola virtuves un galda piederumiem uzticas ne tikai mazumtirdzniecības punkti ar nevainojamu reputāciju, bet arī pasaules mēroga viesnīcu tīkli un labākie restorāni. Pavadot atvaļinājumu eksotiskā valstī vai baudot vakariņas greznā restorānā, ļoti iespējams, ka, gardos ēdienus baudīsiet tieši ar “Amefa” galda piederumiem.

 

Galda piederumi, kur katra detaļa ir noslīpēta

“Amefa” galda piederumi un galda piederumu komplekti ir izgatavoti no ļoti ilgtspējīga nerūsējošā tērauda, kas nodrošina maksimālu galda piederumu ilgmūžīgumu. “Amefa” galda piederumi uzticami kalpo ilgus gadus un laika gaitā nezaudē savas sākotnējās estētiskās īpašības un funkcionalitāti. Šo piederumu ražošanas procesā tiek izmantota laika pārbaudīta ražošanas tehnoloģija, ko arvien uzlabo pieredzējuši šī tirgus lietpratēji. Zīmols “Amefa” diktē galda piederumu ražošanas modes tendences, kam aktīvi seko līdzi virtuves piederumu ražotāji visā pasaulē. Un tas savukārt ir vairāk nekā acīmredzams pierādījums tam, ka “Amefa” galda piederumi ir labākie no labākajiem.

 

“Amefa” galda piederumu komplekti – ieguldījums visai dzīvei

Ja meklējat funkcionālus un kvalitatīvus galda piederumu komplektus, kuri nekad neiziet no modes un kurus varētu nodot no paaudzes paaudzē, “Amefa” galda piederumu komplekti ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Holandiešu zīmols labi zina, kā saražot galda piederumus, kas atspoguļo mūsdienu modes tendences, bet nekad neiziet no modes. “Amefa” galda piederumu komplektus raksturo smalks, bet uzmanību piesaistošs izskats, kurā pat vissīkākā detaļa ir pārdomāta. Galda piederumu komplekti ar ergonomisku dizainu priecē ne tikai ar pievilcīgiem estētiskiem risinājumiem, bet arī ar racionālu cenu, kas bez sirdsapziņas pārmetumiem ļauj lietot šos piederumus ne tikai tad, kas ierodas viesi, bet arī katru dienu.