Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Vāki

69 preces

Mūsu klāstā atradīsiet dažāda veida katlu un pannu vākus, kas maksimāli pielāgoti visdažādākajām vajadzībām.

69 preces
Daudzfunkcionāli katlu un pannu vāki

Stilīga dizaina triecienizturīgi rūdītā stikla katlu un pannu vāki ar rokturi, kas nodrošina ērtu vāka izmantošanu, silikona vāki, kas nevainojami aizsargā pret tauku šļakstīšanos, elastīgi silikona vāki, kas pielāgojas dažādu izmēru traukiem un dažādām temperatūrām, – iespējas, ko sniedz mūsdienīgs un īpaši funkcionāls Imperija.lv vāku klāsts.

 

Moderni vāki ikviena vajadzībām

Pats par sevi saprotams, ka katram katlam un pannai noteikti ir vajadzīgs vāks. Pannu un katlu vāki veic ļoti svarīgu aizsargfunkciju. Tie palīdz ne tikai kvalitatīvāk gatavot dažādus ēdienus, bet arī efektīvi rūpēties par tīrību un kārtību virtuvē. Mūsdienīga vāku izvēle patiešām pārsteidz ar savu pārpilnību, tādēļ, ja nolemjat iegādāties viena vai cita veida vāku, vispirms vajadzētu noskaidrot savas vajadzības. Imperija.lv klāstā atradīsiet līdz sīkumiem pārdomāta dizaina augstas kvalitātes rūdītā stikla dažādu izmēru vākus, kas acumirklī pārsteigs ne tikai ar savu funkcionalitāti, bet arī estētiskajām īpašībām. Mūsu klāstu papildina arī daudzfunkcionāli silikona vāki pannām un katliem. Šos vākus var izmantot ne tikai kā standarta vākus, bet arī kā paliktņus picas vai kartupeļu cepšanai cepeškrāsnī. Vēl viens ļoti praktisks risinājums, ko atradīsiet mūsu klāstā, – elastīgi silikona vāki. Šie vāki pielāgojas dažādu izmēru traukiem un nodrošina neierobežotas izmantošanas iespējas.

 

Vāku papildfunkcijas maksimālam komfortam

Lielākā daļa cilvēku nepievērš īpašu uzmanību pannu un vāku izvēlei. Tomēr jāatzīmē, ka katlu un pannu vāki, kuru pamatā ir mūsdienu ražošanas tehnoloģijas, patiešām var patīkami pārsteigt. Mūsu veikala vāku klāstu papildina vācu zīmola WOLL, kas vienmēr garantē augstu produktu kvalitāti, viedie “Smart Lid” vāki ar inovatīvu rokturi, kas nodrošina drošu vāka lietošanu un darba virsmas tīrību. Mēs varam piedāvāt arī universālus vākus, kas lieliski pielāgojas dažādu izmēru traukiem. Pēdējais variants ir racionāls risinājums gan finansiālā, gan vietas ekonomijas ziņā. Mūsdienās vāku izvēle ir ļoti plaša, tāpēc atliek tikai izvēlēties un izbaudīt progresīvu gatavošanas procesu.