Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Konservu un pudeļu attaisāmie

18 preces

Konservu attaisāmais – virtuves rīks, kas veic ļoti skaidru funkciju. Ļoti iespējams, ka vienā vai otrā kulinārijas situācijā bez funkcionāla attaisāmā sekmīgi var iepazīties ar konservu kārbas ārpusi, bet ne ar tās saturu.

18 preces
Mūsdienīga dizaina attaisāmie, kas pielāgoti dažādiem atvēršanas uzdevumiem

Ja ir piemirsies papildināt savu virtuves rīku klāstu ar kvalitatīvu pudeļu attaisāmo, vīna glāze tā arī paliks tukša. Lai izvairītos no jezgas virtuvē un neplānotām problēmām, noteikti ir vērts iegādāties vismaz dažus augstas kvalitātes attaisāmos, ko atradīsiet interneta veikalā Imperija.lv.

 

Ērti lietojami konservu attaisāmie

Mūsu klāstā ir tikai augstas kvalitātes labi zināmu zīmolu konservu attaisāmie, kas garantē komfortablu pieredzi konservu kārbu atvēršanā. Katrs konservu attaisāmais, ko piedāvājam saviem klientiem, ir ļoti vienkārši lietojams un neprasa lielu fizisku piepūli. Mūsu veikalā ir pieejami arī daudzfunkcionāli attaisāmie. Šis virtuves rīka veids ir lielisks risinājums praktiskiem klientiem, kam vienlīdz aktuāls ir gan pudeļu, gan skārdeņu attaisāmais

 

Vīna pudeļu attaisāmie, kas atbilst visām vīna cienītāju gaidām

Jāatzīst, ka relaksējoši vīna degustācijas brīži vienmēr sākas ar vīna pudeles atvēršanu. Tāpēc vīna pudeļu attaisāmais ir svarīgs rīks katram vīna cienītājam. Mēs saviem klientiem cenšamies piedāvāt gan standarta, gan elektriskos vīna pudeļu attaisāmos, lai ikviens varētu atvērt sava iecienītākā vīna pudeli tā, kā viņam patīk. Katrs konservu kārbu vai pudeļu attaisāmais, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir pievilcīgs gan estētiskā, gan labvēlīgā finansiālā ziņā. Laipni lūgti mūsu veikalā izvēlēties stilīgus virtuves rīkus, kas uzticami tiks galā ar visiem konservu kārbu un pudeļu atvēršanas izaicinājumiem.