Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LifetimeBRANDS

24 preces

Īstie vīna cienītāji zina, ka veiksmīgos vīna degustācijas rituālos ir jābūt bagātīgam vīna piederumu klāstam, un vīna pudeļu attaisāmais noteikti nav vienīgais nepieciešamais rīks.

24 preces
Vīna piederumi, kas rada īstus vīna degustācijas svētkus

Gredzens-vīna pilienu uztvērējs, vīna vakuumēšanas komplekti, piltuves un korķi vīna pudelēm, īpašs vīna termometrs – tā ir tikai neliela daļa no vīna piederumiem, kuriem vajadzētu būt katra šī patīkami reibinošā dzēriena cienītāja rīcībā. Tāpēc Imperija.lv klāstā noteikti atradīsiet kontrastējošu un bagātīgu vīna piederumu izvēli, kas balstīta uz nevainojamu kvalitāti un līdz sīkumiem pārdomātām funkcionālajām iezīmēm. 

 

Kontrastējoša vīna pudeļu attaisāmo izvēle

Vīna pudeļu attaisāmais ir vissvarīgākais vīna piederums, bez kura būtu grūti atvērt jebkuru vīna pudeli. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt gan vīna pudeļu attaisāmo standarta versijas, gan daudz modernākas elektrisko vīna pudeļu attaisāmo idejas. Mūsu klienti galvenokārt izvēlas automātisko vīna pudeļu attaisāmo, jo tas ļauj izbaudīt ļoti vienkāršu un ātru vīna pudeles korķa izvilkšanas procesu. Kvalitatīvs elektriskais vīna pudeļu attaisāmais lieliski veic vīna pudeles atvēršanas funkciju, kā arī tam ir solīds dizains. Tādēļ šis vīna piederums var būt ideāla dāvana, ko pozitīvi novērtēs ikviens vīna cienītājs. Tiem, kas priekšroku dod tradicionālajām, laika pārbaudītām vīna atvēršanas metodēm, pozitīvu iespaidu vienmēr atstās solīda klasisko vīna pudeļu attaisāmo izvēle, kas balstīta uz ilgmūžīguma un kvalitātes rādītājiem. Bet tiem, kas meklē maksimālu vīna degustācijas komfortu, varam piedāvāt ļoti funkcionālus, dažāda sastāva vīna komplektus, kas gādā par to, lai visi vīna piederumi vienmēr būtu pa rokai.

 

Piederumi vīna degustācijas pieredzes uzlabošanai

Lai pēc pudeles atvēršanas iespējami ilgāk saglabātu vīna aromātu un tā savdabīgo garšu, vienkārši jāsagādā papildu vīna piederumi. Viens no tiem ir daudzreiz izmantojams vīna pudeles korķis. Vīna pudeļu turētājs ir vēl viens svarīgs akcents, kam noteikti jāatrod vieta katra vīna cienītāja mājās. Mēs varam piedāvāt arī vīna pudeļu turētāju, kurā sekmīgi var izvietot pat 10 vīna pudeles. Mēs nepārtraukti paplašinām savu klāstu, tāpēc, apmeklējot mūsu veikalu, klienti var iepazīties ar arvien jaunām idejām vīna pudeļu turētājiem un citiem vīna piederumiem.