Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LifetimeBRANDS

12 preces

Imperija.lv veikalā atradīsiet plašu, krāsainu un kvalitatīvu dažādu šķīvju, trauku servīžu, bļodiņu, salātu bļodu un citu trauku izvēli, kas noteikti palīdzēs iespaidīgi pasniegt jebkuru kulinārijas šedevru. 

12 preces
Gaumīgi šķīvji un bļodiņas – noslēpums, lai ikkatrs ēdiens izdotos

Ēdiena veiksme lielā mērā ir saistīta ar tā estētisko pasniegšanu. Visticamāk, visi piekritīsim, ka ēšanas rituāli ir daudz patīkamāki, ja ēdienu pasniedz gaumīgā šķīvī vai konkrēti šim ēdienam paredzētā bļodiņā. 

 

Unikāli šķīvji visiem dzīves gadījumiem

Mēs saviem klientiem cenšamies piedāvāt ļoti dažādu šķīvju klāstu. Tātad mūsu veikalā piemērotus šķīvjus atradīs gan tie, kam patīk standarta trauki, gan tie, kuri meklē unikālas šķīvju variācijas, kas atgādina īstus mākslas darbus. Stikla šķīvji īpašās krāsās, porcelāna šķīvji ar greznuma noskaņu, moderna stila keramikas šķīvji ir tikai neliela daļa no tā, ko atradīsiet rūpīgi veidotajā mūsu veikala šķīvju klāstā. Tātad Imperija.lv šķīvji internetā ir racionāls risinājums visiem, kas sagaida neierobežotas šķīvju izvēles iespējas, un tiem, kas vēlas izvēlēties tikai no vislabākajiem. 

 
Ne tikai skaists, bet arī funkcionāls bļodiņu klāsts

Ikdienā tiek lietotas dažādas bļodiņas, tādēļ, izvēloties tās, vienkārši jāpievērš īpaša uzmanība ne tikai to izmēriem vai estētiskajām īpašībām, bet arī kvalitātei. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt rūpīgi atlasītu dažādu bļodiņu klāstu ar nevainojamu kvalitāti un unikālām dizaina īpašībām. Keramikas, bambusa, porcelāna vai metāla bļodas ir dažādas bļodiņu variācijas, kas neapšaubāmi noderēs dažādu ēdienu pasniegšanai. Vācu zīmola GEFU dažādu izmēru nerūsējošā tērauda bļodas ne tikai ievērojami atvieglos gatavošanas procesus, bet arī nodrošinās jebkura ēdiena noslēgtu uzglabāšanu. Krāsainas un ļoti vieglas GUSTA zīmola bambusa šķiedras bļodas ir lieliski piemērotas Āzijas nūdeļu vai citu eksotisku ēdienu pasniegšanai. Unikāla dizaina un krāsu porcelāna bļodas, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir ideāli piemērotas gardām zupām vai sautējumiem.

 

Galda piederumu komplekti estētiem

Tiem, kas vēlas izveidot viengabalainu un estētiski glītu trauku kompozīciju, iesakām iegādāties nevis atsevišķas bļodiņas vai šķīvjus, bet pilnībā nokomplektētus trauku komplektus. Trauku komplekts ir optimāls risinājums ne tikai estētiskā, bet arī finansiālā ziņā. Jāpiemin, ka standarta trauku komplektā ir bļodiņas un dažādu izmēru šķīvji, taču, lai izveidotu funkcionālu un estētiski pievilcīgu trauku kompozīciju, standarta trauku komplektu vajadzētu papildināt ar kvalitatīvām salātu bļodām un mērces traukiem. Salātu bļodām un mērces traukiem, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir izsmalcināts dizains, kas pārāk nekrīt acīs. Tātad šos traukus stilistiski vienkārši varēsiet saskaņot ar jebkuru trauku komplektu.