Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Trauki dzērienu atdzesēšanai

8 preces

Imperija.lv veikalā atradīsiet augstas kvalitātes un ekskluzīva dizaina vīna un citu dzērienu atdzesēšanas traukus, kas ļauj pasniegt vīnu, šampanieti un dārgos dzērienus savā mājā kā greznākajā restorānā.

8 preces
Trauki dzērienu atdzesēšanai – obligāts svētku galda elements

Nevainojami atdzesēts vīns ar piesātinātu garšu vai ideāli vēss, rotaļīgi dzirkstošs šampanietis ir aristokrātisks baudījums, ar ko mēs bieži palutinām savus draugus vai radiniekus, kas atbraukuši ciemos. Trauks vīna vai šampanieša atdzesēšanai ir obligāts svētku galda akcents, kas ne tikai uztur pilnīgi aukstu reibinošā dzēriena temperatūru, bet arī uzsver to, ka mājas saimnieki patiešām zina vīna vai šampanieša pasniegšanas noteikumus. 

 

Eleganti vīna dzesēšanas trauki – īstiem vīna cienītājiem

Trauks vīna atdzesēšanai ir praktisks risinājums, kas mājas saimniekiem un viesiem svētkos ļauj baudīt ne tikai gardu, bet arī ideāli atdzesētu vīnu visa vakara garumā. Lielākā daļa Imperija.lv veikalā atrodamo dzesēšanas trauku ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un uzlaboti ar dubultām sieniņām, kas efektīvi uztur dzēriena vēso temperatūru ļoti ilgu laiku. Tomēr tā nav vienīgā dzesēšanas trauku priekšrocība. Mūsu klāstā ir stilīga dizaina trauki dzērienu atdzesēšanai, tie ievērojami uzlabo svētku galda dekora kompozīciju un neapšaubāmi kļūst par galveno objektu, kas piesaista viesu uzmanību. 

 

Stilīgi spainīši – gracioziem šampanieša vai vīna degustācijas rituāliem

Mūsu klāstā atradīsiet gan standarta, gan ļoti unikāla dizaina spainīšus visdažādāko dzērienu atdzesēšanai. Neuzkrītošs, bet stilīga dizaina spainītis, kas izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un papildināts ar 2 sānu rokturiem maksimāli ērtai spainīša lietošanai, ir ļoti populārs un laika ietekmei nepakļāvīgs variants, ko jau ir iecienījuši Imperija.lv klienti. Nerūsējošā tērauda spainītis ir universāla un vienmēr droša izvēle, kas nav pārāk uzkrītoša, bet vienmēr – gaumīga. Tomēr, ja meklējat unikālākus traukus svētku dzērienu atdzesēšanai, varat izvēlēties vara vai citas izteiksmīgākas krāsas spainīšus. Spainītis ar vara vai citas spilgtas krāsas apdari uzreiz kļūst par svētku galda galveno akcentu un neapšaubāmi atstāj neaizmirstamu iespaidu uz viesiem. Dzērienu dzesēšanas trauku klāstu papildina arī izteiksmīga dizaina ledus kubiņiem paredzēti trauki ar vāku un standziņām, kas ļauj demonstrēt profesionālas iemaņas gardu kokteiļu gatavošanā ballītes viesiem.