Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

SCHULTE-UFER

37 preces

Vācijas uzņēmums piedāvā plašu katlu, sautējamo katlu, pannu, tējkannu un citu trauku klāstu, kas priecē ar praktiskumu un lieliskiem ilgmūžīguma rādītājiem. Zīmols “Schulte-Ufer” specializējas ne tikai trauku, bet arī dažādu tīrīšanas rīku, lupatiņu un citu virtuves piederumu ražošanā.

37 preces
“Schulte-Ufer” – trauki, kurus ir patīkami lietot

Vācu zīmols “Schulte-Ufer” piedāvā ikdienas lietošanai paredzētus traukus un virtuves ierīces, kuru pamatā ir tradīcijas un augstākās kvalitātes materiāli. Augsta kvalitāte nebūt nav vienīgā “Schulte-Ufer” trauku priekšrocība. Visiem šī zīmola traukiem ir raksturīgs ļoti harmonisks dizains, kas lieliski iederas dažādos interjera risinājumos. 

 

Ilgmūžīgi nerūsējošā tērauda trauki

Gandrīz visi “Schulte-Ufer” katli, pannas, tējkannas un citi trauki ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pirmos nerūsējošā tērauda traukus vācu uzņēmums radīja pirms vairāk nekā 135 gadiem. Tāpēc šis uzņēmums patiesi var lepoties ar ilggadēju metālapstrādes pieredzi, kas tieši atspoguļojas piedāvātās produkcijas kvalitātē.

 

Trauki, kas maina gatavošanas pieredzi

Vācijas uzņēmuma “Schulte-Ufer” mērķis ir nogurdinošo gatavošanas rutīnu padarīt par patīkamu dzīves mirkli. “Schulte-Ufer” trauki ir noderīgi, funkcionāli un ļauj izbaudīt ērtu un ne tik vienmuļu gatavošanas procesu. Sautējamie katli ar restēm, tējkannas ar izņemamu tējas sietiņu, ātrvārāmie katli ar karstumizturīgiem rokturiem – tie ir visdažādākajām gatavošanas situācijām piemēroti “Schulte-Ufer” trauki, kas ļauj priecāties par drošu un modernu virtuvi.