Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

ELO

56 preces

Kvalitatīvas pannas, katli un citi trauki ir funkcionālas virtuves noslēpums. Vācijas uzņēmums “Elo” jau gandrīz gadsimtu ražo augstas kvalitātes traukus un aksesuārus, kurus izvēlas miljoniem patērētāju visā pasaulē.

56 preces

ELO panna "Granit Evolution", Ø 24 cm

46,79 €
46,79 €
71,99 €

Noliktavā ir 4 vienības(-u)

“Elo” trauki un aksesuāri – laika pārbaudīta kvalitāte

“Elo” zīmola trauki ir izstrādāti, lai cilvēks izbaudītu katru gatavošanas mirkli. Neapšaubāma kvalitāte, neierobežota funkcionalitāte un inovatīvs dizains – “Elo” trauku un aksesuāru priekšrocības, kas neatstāj vienaldzīgu.

 

Funkcionāli un ilgmūžīgi trauki

“Elo” katli, sautējamie katli un pannas ir uzticami virtuves palīgi, kas ļauj izbaudīt ērtu un gudru gatavošanas procesu. “Elo” tvaika katli, ātrvārāmie katli un katlu komplekti ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas garantē ļoti pievilcīgus ilgmūžīguma rādītājus. Kvalitatīvas pannas, kuru pamatā ir progresīva ražošanas tehnoloģija, nodrošina vienmērīgu cepšanu un priecē ar pretpiedeguma pārklājumu, kas neskrāpē virsmu. 

 

Virtuves rīki, kurus ir prieks lietot

“Elo” trauku līniju papildina augstas kvalitātes virtuves rīki. No ilgtspējīgiem materiāliem izgatavotie “Elo” naži virtuvē ir universāls darbarīks, kas garantē precīzu griešanu. “Elo” nažu kvalitāti izvēlas šefpavāri visā pasaulē. Tāpēc ar šo griešanas rīku varēsiet demonstrēt savas profesionālās griešanas prasmes. Katrs “Elo” zīmola nazis palīdz sasniegt maksimālu griešanas precizitāti bez lielas piepūles. Šiem virtuves rīkiem ir arī ergonomisks, neslīdošs rokturis, kas ļauj ērti un droši griezt.