Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

WOLL

299 preces

Vācijā ražotas lējuma pannas, katli un sautējamie katli – lai gatavošana kļūst par aizraušanos!

Nosaukums WOLL ir saistīts ar inovatīvām idejām, modernu dizainu un ilgmūžīgiem produktiem, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām. Rūpīgi ar rokām, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, tiek izgatavoti lējuma trauki ēdienu gatavošanai. Tie nekādā ziņā nelīdzinās masveidā ražotajai produkcijai…

WOLL – augstākās kvalitātes garantija!

 

 

299 preces
“Woll” – uzticami trauki

“Woll” ir vācu zīmols, kas ikvienam kulināro procesu entuziastam dod iespēju priecāties par augstākās kvalitātes katliem, pannām un citiem virtuves piederumiem. Vācu zīmols “Woll” katru savu izstrādājumu papildina ar modernu dizainu un inovatīvām idejām, kas gatavošanu padara nevis par smagu darbu, bet gan jaukiem svētkiem. “Woll” zīmola pannas, katli un citi trauki atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām un vienmēr nodrošina maksimālu funkcionalitāti. Kad “Woll” izstrādājumi reiz izmēģināti, tos vairs negribas izlaist no rokām.

 

Oriģināla ražošanas metode – “Woll” trauku veiksmes noslēpums

“Woll” lējuma pannas visā pasaulē ir slavenas kā maksimālas funkcionalitātes un precīzas kvalitātes zīme. Kopš 1979. gada lējuma pannas tiek izlietas ar rokām pēc unikālas ražošanas metodes, kas palīdz radīt ilgmūžīgu un pret dažādiem vides faktoriem izturīgu izstrādājumu. “Woll” lējuma pannām ir veselībai nekaitīgs pretpiedeguma pārklājums. Ar šo zīmolu marķētās pannas ir izturīgas pret berzi un skrāpējumiem. “Woll” pannu pamatne nedeformējas un nezaudē sākotnējās īpašības pat ļoti augstā temperatūrā. Apvienojot šos komponentus vienā veselumā, tiek panākts rezultāts, kas pārspēj gaidas un ko labprāt izvēlas pat pasaulē atzīti šefpavāri.

 

“Woll” virtuves piederumi – tā nav tikai kvalitāte

Augstākās kvalitātes lējuma katli, sautējamie katli un pannas nav viss, ko piedāvā zīmols “Woll”, kas var lepoties ar inovācijām. Trauku klāstu, kas balstīts uz progresīvām ražošanas tehnoloģijām, papildina arī ergonomiski “Woll” virtuves piederumi, naži un aksesuāri, kas veic dažādas funkcijas un vienmēr garantē drošu un komfortablu gatavošanas pieredzi.