Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Sālstrauki, piparnīcas, cukurtrauki

10 preces

Garšvielu traukos, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, ne tikai var uzglabāt cukuru, piparus, sāli vai citas garšvielas, bet tie neapšaubāmi kļūs arī par gaumīgu jebkuras virtuves akcentu.

10 preces
Sālstrauki un cukurtrauki – ideālām garšvielu proporcijām

Mūsu klāstā ir ilgmūžīgi nerūsējošā tērauda cukurtrauki, keramikas sālstrauka un piparnīcas komplekti, ļoti funkcionāli cukura dozatori un citi praktiski garšvielu uzglabāšanas trauki, kas garantē visprecīzāko gatavošanas un degustēšanas pieredzi.

 

Sālstrauki perfektai šķipsniņai

Šķipsniņa sāls un piparu – būtiska sastāvdaļa gandrīz jebkurā ēdienā. Tāpēc sālstrauki un piparnīcas ir nenovērtējami palīgi virtuvē, bez kuriem neiztiek pat pieredzējušas mājsaimnieces. Koka sālstraukus, kas kļuvuši par savdabīgu svētku galda klasiku, mūsu senči ir izmantojuši jau kopš seniem laikiem. Mūsu klāstā atradīsiet nedaudz uzlabotas garšvielu uzglabāšanas trauku variācijas ar mūsdienīgāku dizainu. Spāņu zīmola LACOR baltā sālstrauka un piparnīcas komplekti ir uzlaboti ar magnētisku statīvu, kas nodrošina ļoti ērtus un ātrus iecienīto garšvielu izmantošanas procesus. Mūsu klāstā atradīsiet arī sālstrauka un piparnīcas komplektus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un stikla, kas atspoguļo nevainojamu estētiku un garantē maksimālu ilgmūžīgumu.

 

Mūsdienīgas cukurtrauku idejas

Lai gan lielākā daļa cilvēku ilgu laiku priekšroku deva koka cukurtraukiem, taču mēs saviem klientiem varam piedāvāt ilgmūžīgākas un unikālākas cukurtrauku idejas. Ietilpīgi keramikas cukurtrauki ar brīnišķīgu krāsu paleti patiks tiem, kas savā virtuvē vēlas redzēt traukus, kuri atgādina īstus mākslas darbus. Savukārt izsmalcināta dizaina nerūsējošā tērauda cukurtrauki, kurus arī atradīsiet mūsu veikalā, lieliski iederas dažāda interjera telpās un priecē ar nevainojamiem ilgmūžīguma rādītājiem. Mūsu klāstā atradīsiet arī ļoti funkcionālus cukura dozatorus. Inovatīva dizaina cukura dozators ir pilnīgs pretstats vecās paaudzes koka cukurtraukam, jo tas atspoguļo mūsdienu cukurtrauku ražošanas tehnoloģijas. Cukurtrauki, sālstrauki un piparnīcas, ko atradīsiet mūsu klāstā, veiksmīgi atklāj ne tikai garšvielu uzglabāšanas trauku praktisko, bet arī estētisko pusi. Un šī priekšrocība ir nozīmīga vērtība ne tikai jums, bet arī jūsu virtuves interjeram.