Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LACOR

2 preces

Kompakts, izsmalcināta dizaina sviesta trauks ne tikai piedāvā iespēju baudīt vienmēr svaigu, ideālas tekstūras sviestu, bet arī palīdz radīt nevainojamu brokastu galda estētiku.

2 preces
Sviesta trauks – neliels, bet ļoti noderīgs galda aksesuārs 

Sviesta trauks ir ārkārtīgi svarīgs trauks ikvienam, kas nevar iedomāties dienas sākumu bez sviestmaizēm. Imperija.lv veikalā atradīsiet keramikas, nerūsējošā tērauda un stikla sviesta traukus, kas nodrošinās lieliskus sviesta uzglabāšanas apstākļus un graciozu sviesta pasniegšanu.

 

Nerūsējošā tērauda sviesta trauki – laika ietekmei nepakļāvīga izvēle 

Ja vēlas iegādāties viena vai cita veida sviesta trauku, daudzu cilvēku acis vispirms koncentrējas uz kompaktiem nerūsējošā tērauda sviesta traukiem ar universālu dizainu. Tāpēc mūsu klāstā atradīsiet ne vienu vien nerūsējošā tērauda sviesta trauka variantu. Spāņu zīmola LACOR nerūsējošā tērauda sviesta trauks ir racionāls risinājums visiem cilvēkiem, kas priekšroku dod praktiskiem, universāliem un ilgmūžīgiem traukiem. Tiem, kas meklē elegantāku nerūsējošā tērauda sviesta trauka versiju, noteikti patiks KELA sviesta trauks. Nerūsējošā tērauda pamatne un caurspīdīgs vāciņš ar ērtu rokturi ir KELA sviesta trauku atšķirīgās iezīmes, kas ļauj priecāties par ērtu, ilgtspējīgu un estētiski pievilcīgu trauku.