Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Schäfer

29 preces

“Schafer” mazā sadzīves tehnika un virtuves ierīces apvieno nevainojamu stilu, augstu kvalitāti un funkciju daudzveidību. Visprecīzāk “Schafer” izstrādājumus var definēt kā virtuves aprīkojumu, kas palīdz ērti veikt dažādus kulinārijas procesus, bet tas noteikti nav jāslēpj dziļi skapītī. 

29 preces
“Schafer” – mazā sadzīves tehnika, ko nevar nepamanīt

“Schafer” virtuves ierīces ar atšķirīgu dizainu ir lielisks papildinājums gan moderna, gan klasiska stila virtuvei. Un, ja novērtē ne tikai lieliskās estētiskās īpašības, bet arī nevainojamo funkcionalitāti, iegūsiet visādā ziņā perfektas virtuves ierīces, ko negribēsies izlaist ne no rokām, ne acīm.

 
Viedas virtuves ierīces, kas neprasa lielus ieguldījumus 

Zīmola “Schafer” virtuves ierīces un mazā sadzīves tehnika ir lielisks piemērs tam, ka moderna, funkcionāla un stilīga virtuve mūsdienās neprasa lielus ieguldījumus. “Schafer” kafijas automāti, elektriskie grili, elektriskās picu krāsnis – mazā sadzīves tehnika, kas balstīta uz mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un racionālu cenu, ļaujot izbaudīt progresīvus ēdienu vai karsto dzērienu gatavošanas procesus bez lieliem finansiāliem izdevumiem. 

 

Mazā sadzīves tehnika, kuru lietot ir patīkami

“Schafer” pārstāvji ir parūpējušies par to, lai viņu produktu cienītāji varētu papildināt savas virtuves ne tikai ar funkcionālām, bet arī estētiski pievilcīgām un ērti lietojamām virtuves ierīcēm. “Schafer” nerūsējošā tērauda tējkannām, alumīnija lējuma pannām un citām virtuves ierīcēm ir moderns, bet laika ietekmei nepakļāvīgs dizains, kas nekad neiziet no modes. Daudzām “Schafer” ierīcēm ir arī papildu funkcijas, kas nodrošina ērtu, drošu ierīču lietošanu un vieglu kopšanu.