Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Michelino

30 preces

“Michelino” ir zīmols, kas sekmīgi pastāv kopš 1951. gada un var piedāvāt visu nepieciešamo visdažādākajām kulinārijas vajadzībām un varbūt pat vēl vairāk. Sildvirsmas, virtuves kombaini, tosteri, naži, tējkannas, maizes kastes un daudzas citas ikdienā lietojamas virtuves ierīces ar pievilcīgu cenas un kvalitātes attiecību.

30 preces
“Michelino” sadzīves tehnika – visiem, kas novērtē praktiskumu

Viegli kopjama, vienkārši lietojama mazā sadzīves tehnika, kas uzticami kalpo, – katras gudras mājsaimnieces sapnis. Šo sapni piepilda zīmola “Michelino” mazā sadzīves tehnika. Zīmola “Michelino” pārstāvji vienmēr sniedz praktiskus risinājumus, kas noder jebkurā virtuvē. Sviestmaižu tosteri ar automātisku temperatūras regulēšanu, tējkannas dažādu veidu plītīm un nažu komplekti dažādiem griešanas darbiem ir tikai dažas praktiskas idejas, ko ikvienam praktiskam lietotājam piedāvā “Michelino”.

                                  

Virtuves ierīces ar svarīgākajām funkcijām

Visas “Michelino” piedāvātās virtuves ierīces, rīki un mazā sadzīves tehnika priecē ar diezgan pievilcīgu cenu. Lai gan elektriskās tējkannas, virtuves kombaini un visas pārējās šī zīmola virtuves ierīces noteikti nav dārgas, to kvalitāte nepievils. “Michelino” mazā sadzīves tehnika ir paredzēta cilvēkiem, kam patīk vienkārši lietojamas un kvalitatīvas ierīces ar svarīgākajām funkcijām. Mēdz teikt, ka ģenialitāte slēpjas vienkāršībā. Šādu vēstījumu nes “Michelino” virtuves ierīces, rīki un aksesuāri.