Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

1 prece

Gardi pagatavoti grilēti ēdieni ir vājība, kam grūti pretoties. Garšīgi un sulīgi grilā gatavoti ēdieni saistās ar karstām vasaras dienām un vienmēr rada pozitīvas emocijas.

1 prece
Grila piederumi, kas garantē komfortu gatavošanai ārā

Mūsu klāstā atradīsiet visu nepieciešamo īstiem grilēšanas svētkiem. Ja jums ir nepieciešams kvalitatīvs grila iesms, paklājiņš cepšanai, elektriskais motors grilam, aizsargcimds vai jebkurš cits grila piederums, jums noteikti būs no kā izvēlēties. 

 

Standarta grila piederumi ar modernām funkcijām

Kopš seniem laikiem esam pieraduši pie standarta grila piederumu funkcijām un estētiskajām īpašībām. Pagarš, plāns iesms un kvadrātveida formas restes ir par sava veida klasiku kļuvuši grila piederumi, kuru estētiskās un funkcionālās īpašības nemainās gadiem ilgi. Mūsu veikalā noteikti var atrast standarta iesmu un citu grila piederumu klāstu. Tomēr saviem klientiem piedāvājam arī nedaudz atšķirīgus, inovatīvākus grilēšanas rīkus. Iesmi ar gaļas bīdīšanas mehānismu, speciāli gaļas saspiedēji, grilam pielāgotas vokpannas – tā ir tikai neliela daļa no interesantākajām idejām, kas ļauj izbaudīt ne tikai modernu un ērtu gatavošanas procesu, bet arī gardus grilētos ēdienus. 

 

Grila piederumi, ko ir vērts iegādāties ikvienam 

Tas ir pilnīgi dabiski, ka, izmantojot cepeškrāsni vai plīti, ir nepieciešami ļoti dažādi virtuves piederumi. Pretējā gadījumā gatavošana kļūs par īstu izaicinājumu pat šefpavāriem ar ilggadēju pieredzi. Šis noteikums ir spēkā arī grilējot. Īpaši grilam piemērotas lāpstiņas, standziņas un dakšiņas ļauj ērti grozīt gaļu, kukurūzu vai kartupeļus. Zamšādas vai cita kvalitatīva materiāla grila cimdi droši pasargā kulināra rokas no karstuma. Mēs labi saprotam, ka grilēšana daudziem cilvēkiem rada vēl lielāku prieku nekā rezultāta degustēšana. Tāpēc mūsu veikalā atradīsiet tikai ļoti funkcionālus grila komplektus, cimdus, iesmus un citus grila piederumus, kas vienmēr iet roku rokā ar optimālu cenu un neapšaubāmu kvalitāti.