Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

TREND

14 preces

“Trend” zīmola tīrīšanas līdzekļi, lupatiņas un citas tīrības preces ir tas, kam noteikti var uzticēties katra mājsaimniece. Dažāda veida traipu tīrītāji, videi draudzīgi trauku mazgāšanas līdzekļi, lupatiņas, kas pielāgotas dažādiem tīrīšanas izaicinājumiem, – tie ir Šveices uzņēmuma “Trend” produkti, kurus varat atrast arī Imperija.lv veikalā.

14 preces
Efektīvi un videi draudzīgi tīrīšanas līdzekļi

“Trend” zīmola trauku mazgāšanas līdzekļi bez lielas piepūles nodrošina vislabāko trauku tīrības rezultātu un ir īpaši draudzīgi videi. Videi draudzīgie “Trend” trauku mazgāšanas līdzekļi efektīvi noņem dažāda veida un pat iestāvējušos netīrumus, nekairinot roku ādu. Universālie “Trend” tīrīšanas līdzekļi, kas ražoti no dabīgām augu izcelsmes sastāvdaļām, ātri tiek galā ar visām virsmām, bet vissvarīgākais ir tas, ka tie ir videi nekaitīgi. 

 

Lupatiņas, kas ļauj atteikties no tīrīšanas līdzekļiem

“Trend” zīmolam ir ļoti plaša inovatīvu tīrīšanas lupatiņu līnija. Stikla virsmu tīrīšanai paredzētās “Trend” lupatiņas, kuru pamatā ir moderna ražošanas tehnoloģija, ir lupatiņas, kurām nav nepieciešami papildu tīrīšanas līdzekļi un ar kurām ātri un efektīvi var notīrīt spoguļus, logus un citas gludas stikla virsmas. Savukārt universālās “Trend” zīmola mikrošķiedras lupatiņas mājsaimniecībā ir ļoti noderīgi palīgi, kas viegli noņem putekļus, netīrumus un tauku traipus no dažādām virsmām, neizmantojot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Šveices uzņēmums tiecas, lai patērētāji, kas izmanto “Trend” tīrīšanas līdzekļus, visus mājsaimniecības darbus paveiktu ātrāk, vieglāk un kvalitatīvāk. Un kas var būt labāks par perfekti tīru rezultātu, kas sasniegts ļoti īsā laikā?