Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

TREND

2 preces

Lai maksimāli ilgi priecētu nezūdoša sadzīves tehnikas funkcionalitāte, noteikti ir vērts parūpēties par kvalitatīviem konkrētai iekārtai pielāgotiem tīrīšanas līdzekļiem.

2 preces
Efektīvi un droši tīrīšanas līdzekļi 

Mēs visi labi zinām, ka kvalitatīva sadzīves tehnika un funkcionālas virtuves ierīces ir ļoti svarīgi virtuves elementi, kas prasa ne mazus finanšu resursus. Profesionālie tīrīšanas līdzekļi, ko atradīsiet mūsu veikalā, efektīvi rūpējas par dažādu virtuves iekārtu nevainojamu stāvokli un ievērojami atvieglo un saīsina sadzīves tehnikas tīrīšanas procesus. 

 

Tīrāmais akmens ir īsta inovācija tīrības preču tirgū

Tīrāmais akmens ir efektīvs un universāls tīrīšanas līdzeklis gandrīz visu virsmu tīrīšanai. Tīrāmais akmens ir īsta inovācija tīrības preču tirgū. Īpašais tīrāmais akmens ne tikai efektīvi tiek galā ar dažādiem tīrīšanas darbu izaicinājumiem, bet arī izceļas ar videi draudzīgu sastāvu. Tīrāmais akmens tīra, pulē un aizsargā dažādas virsmas, un, to lietojot, nav nepieciešami citi tīrīšanas līdzekļi. Ideāli tīras, spīdīgas un drošas virsmas – priekšrocības, ko nodrošina tīrāmais akmens un kurām nevar pretoties pat vislielākie tīrības pedanti. Tāpēc mūsu klāstā ir pat vairākas idejas šim patstāvīgajam tīrīšanas līdzeklim. Franču LACO tīrāmais akmens ir sertificēts augstākās kvalitātes produkts, kas ne tikai patīkami smaržo pēc citroniem, bet arī nekaitē ādai. Savukārt BIOSTEIN tīrāmais akmens ir efektīvs, videi draudzīgs un universāls tīrīšanas līdzeklis, uz kuru var paļauties, veicot visdažādākos tīrīšanas darbus. 

 

Tīrīšanas līdzekļi, kas gatavi visiem tīrīšanas izaicinājumiem

Virtuves tīrīšanas līdzekļi, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir racionāls risinājums visiem, kas meklē efektīvus, bet ne kaitīgus tīrīšanas līdzekļus. Imperija.lv tīrības preču sadaļā var atrast universālus tīrīšanas līdzekļus, kas lieliski noņem netīrumus un taukus, neatstājot nekādas tīrīšanas pazīmes. Universālos tīrīšanas līdzekļus var izmantot stikla, plastmasas, tērauda, teflona un alumīnija tīrīšanai. Plašas izmantošanas iespējas ir ļoti būtiska priekšrocība virtuvēs ar dažādām virsmām. Mūsu klāstā atradīsiet arī īpašām vajadzībām pielāgotus tīrīšanas līdzekļus dažādiem mājsaimniecības darbiem. Ledusskapju un saldētavu tīrīšanas līdzekļi, atkaļķošanas un citi efektīvi mājas tīrīšanas līdzekļi gaida Jūs solīdajā Imperija.lv tīrības preču klāstā.