Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Silikomart

1 prece

Makaronu ēdieni parasti garšo pat ļoti izvēlīgiem cilvēkiem. Mājās gatavotiem pelmeņiem vai citiem miltu ēdieniem nevar pretoties ne pieaugušie, ne bērni.

1 prece
Virtuves rīki, kas veic īpašu funkciju

Lai pagatavotu mutē kūstošu miltu ēdienu, gardēžu makaronus vai perfektas formas pelmeņus, noteikti ir vajadzīgi īpaši virtuves rīki. Mūsu klāstā var atrast ļoti plašu virtuves piederumu klāstu, kas pielāgots konkrētiem gatavošanas rituāliem. Tātad, ja jums garšo miltu ēdieni un meklējat specifiskus virtuves piederumus, jums noteikti būs no kā izvēlēties. 

 

Virtuves piederumi, kas viegli paveic pat grūtus darbus

Lai gan mūsdienās gan pārtikas veikalu plauktos, gan dažādos restorānos var atrast ļoti plašu makaronu, picu un pelmeņu izvēli, taču to garša noteikti nelīdzinās mājās gatavotu ēdienu garšai. Tāpēc mēs saviem klientiem cenšamies piedāvāt virtuves rīkus ar īpašām funkcijām, kas ātri un ērti ļauj sagatavot picas pamatni, makaronus vai izveidot perfektu pelmeņu formu. Viens no piemēriem ir daudzfunkcionāla makaronu gatavošanas mašīna, kas palīdz sagatavot pat trīs dažādu veidu makaronus. Pelmeņu gatavošanā noteikti noderēs pelmeņu gatavošanas aparāts vai manuāla pelmeņu prese. Savukārt praktiskā pelmeņu gatavošanas forma parūpēsies par nevainojamu mājās gatavotu pelmeņu estētiku. 

 

Piederumi, kas palīdz pareizi sagatavot un pasniegt picu

Pica ir vēl viens ēdiens, kas ir daudzu cilvēku vājība. Lai pareizi izceptu un skaisti pasniegtu picu, kas tikko izvilkta no cepeškrāsns, arī ir vajadzīgi īpaši virtuves piederumi. Picas nazis, no īpašiem materiāliem izgatavots picas akmens un picas griezējs ir virtuves rīki, kuri pilda īpašu funkciju un kuriem vajadzētu būt aktuāliem katram cilvēkam, kas bieži cep picas. Mūsu veikalā atradīsiet visus nepieciešamākos rīkus gan picu, gan makaronu un citu gardu ēdienu gatavošanai, kā arī daudz ko citu.