Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

SCHULTE-UFER

16 preces

Mēs izvēlamies dažādus virtuves piederumus, ņemot vērā individuālos gatavošanas paradumus. Tomēr kvalitatīvs nazis bez nekādiem kompromisiem ir vissvarīgākais virtuves rīks, bez kura būtu grūti pagatavot pat visvienkāršāko ēdienu. Ne velti mēdz teikt, ka katram šefpavāram nazis ir vissvarīgākais darbarīks, ko viņš vienmēr glabā kā lielāko dārgumu.

16 preces
Virtuves naži, kas paveic visus ar griešanu saistītos uzdevumus

Pareizi uzasināti un funkcionāli šefpavāra naži ātri atrisina vissarežģītākos griešanas uzdevumus. Augstas kvalitātes virtuves naži ne tikai var griezt, bet arī šķaidīt, kapāt un veikt daudzus citus darbus. Tāpēc mūsu veikalā atradīsiet ļoti plašu nažu un nažu komplektu klāstu, ko pozitīvi novērtētu pat ļoti izvēlīgi šefpavāri.

 

Kvalitatīvs nažu komplekts – lielākais dārgums virtuvē

Lai gan mūsdienu tirgū noteikti var atrast plašu universālo nažu klāstu, taču, lai izbaudītu īstu gatavošanas prieku, virtuvē vajadzētu būt ne vienam kvalitatīvam nazim vien. Nažu komplekts ir ideāls risinājums ikvienam, kas aizraujas ar kulinārijas procesu un vēlas pārliecināties par maksimālu nažu funkcionalitāti. Mūsu klāstā var atrast labi zināmu zīmolu nažu komplektus ar teicamu kvalitāti un savdabīgu komplektāciju. Daudzi nažu komplekti tiek piedāvāti ar izsmalcināta dizaina nažu statīviem. Nažu statīvs ir ideāls risinājums tīrību un kārtību mīlošiem kulināriem, kas vēlas, lai vienmēr pa rokai būtu vissvarīgākie virtuves piederumi. 

 

Noderīgi piederumi nažiem

Funkcionāls nažu komplekts vai augstas kvalitātes universālais nazis – gudrs un ilglaicīgs ieguldījums komfortablā mājsaimniecībā. Tomēr jāatceras, ka pat visaugstākās kvalitātes nazim ir vajadzīga pienācīga kopšana. Katrs nažu asināmais, ko atradīsiet mūsu klāstā, ilgu laiku palīdzēs saglabāt sākotnējo naža asumu. Mēs saviem klientiem piedāvājam arī dažādus nažu turētājus. Stacionārais vai magnētiskais nažu turētājs lieliski veic savu funkciju un rūpējas par cilvēku drošību virtuvē. Gan naži, gan nažu asināmie vai turētāji, ko atradīsiet mūsu veikalā, atbildīs ne tikai dažādām vajadzībām, bet arī atšķirīgām finansiālajām iespējām. Tāpēc mums pat nav šaubu, ka kulināri ar dažādām vēlmēm atradīs īsto variantu.