Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Schäfer

1 prece

Domājot ne tikai par funkcionalitāti, bet arī darba produktivitāti virtuvē, galvenās sadzīves tehnikas ierīces ieteicams papildināt ar dažām papildu virtuves ierīcēm, kas gādās par to, lai katrs virtuvē veicamais process ietu roku rokā ar maksimālu komfortu.

1 prece
Ierīces, kas nodrošina modernu gatavošanas pieredzi

Lai īstenotu ideju par funkcionālu un praktisku virtuvi, lielākā daļa cilvēku koncentrējas uz lielās sadzīves tehnikas ierīcēm, piemēram, cepeškrāsni, ledusskapi, plīti vai trauku mazgājamo mašīnu. Lielā sadzīves tehnika, protams, ir ļoti svarīgs ikvienas virtuves akcents, taču aicinām iepazīties arī ar pilnīgi atšķirīgām un ārkārtīgi inovatīvām dažādu virtuves ierīču idejām no Imperija.lv klāsta, lai radītu vispusīgu virtuves ierīču harmoniju.

 

Funkcionāls tvaika katls – ieguldījums gardos ēdienos

Tvaika katli ir ļoti funkcionālas virtuves ierīces, kas ļauj baudīt garšīgas un ļoti veselīgas pārtikas priekšrocības. Lēnās vārīšanas katli ir neaizstājams palīgs ikvienam steidzīgam cilvēkam, kuram nepatīk rosīties virtuvē, bet kurš vēlas baudīt vienmēr svaigus un sulīgus ēdienus. Arī mūsu klāstā atradīsiet karstā gaisa friterus, kas šobrīd ir ļoti populāri, un funkcionālus dažāda tilpuma rīsu gatavošanas katlus. Karstā gaisa friterī ēdieni nebūs izmirkuši taukos, jo ēdiens tajā tiek gatavots, cirkulējot karstam gaisam un neizmantojot nekādas taukvielas. Inovatīvais friteris ļaus baudīt iecienītos kraukšķīgos gaļas gabaliņus vai citus ēdienus, vienlaikus rūpējoties par savu veselību. Rīsu vārīšanas katls ir unikāla virtuves ierīce, kas apstiprina faktu, ka pareizi izvārīti rīsi patiešām var radīt unikālu rīsu ēdiena kompozīciju ar neatkārtojamu garšu.