Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LifetimeBRANDS

0 preces

Imperija.lv klāstā atradīsiet kvalitatīvus, solīdus, bet tajā pašā laikā rotaļīgus traukus un piederumus, kas pielāgoti jaunākajiem bērniem, kuri tikai iepazīstas ar pirmajiem galda etiķetes noteikumiem.

0 preces

Atvainojiet, šajā kategorijā nav preču.

Bērnu trauki un piederumi, kas veido pareizus ēšanas paradumus

Skaisti, kvalitatīvi un gaumīgi servējamie trauki un piederumi noteikti nav tikai pieaugušajiem paredzēta priekšrocība. Bērnu mazajām rociņām pielāgotus galda piederumus un traukus, ko atradīsiet mūsu veikalā, rotā krāsaini attēli. Rotaļīgas ilustrācijas ir neliels šo piederumu triks, kas nemanāmi mudina mazo ēdāju patstāvīgi izmēģināt ēšanas procesu un laiku pa laikam nogaršot kādu mazāk iecienītu ēdienu.

 
Krāsaini trauki bērniem – apetītes rosināšanai 

Nereti lielākajai daļai mazo gudrinieku negaršo dārzeņi un citi veselīgi, bet ne tik garšīgi ēdieni. Var nākties papūlēties, lai pierunātu mazo ēdāju pagaršot vismaz vienu karotīti ne tik garšīgās putras vai zupas. Krāsaini un rotaļīgi bērnu trauki ar ilustrācijām ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā motivēt bērnu patstāvīgi ēst un nogaršot ne tik iecienītu ēdienu. Galu galā, katrs gudrinieks grib zināt, kādas bildes ir paslēpušās viņa mīļākajos traukos, šķīvjos un bļodiņās. Imperija.lv bērniem paredzēto galda piederumu klāstu papildina oriģināli, triecienizturīgi trauki, kas neapšaubāmi daudzos bērnos rosina zinātkāri. Imperija.lv bērniem un pieaugušajiem paredzētie trauki internetā ir ātrs un ērts iepirkšanās veids, ko bieži pavada ikvienam klientam pievilcīgas atlaides.