Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Steuber

52 preces

“Steuber” ir vācu zīmols, kas piedāvā ļoti plašu mājsaimniecības preču klāstu. 1986. gadā dibinātais Vācijas uzņēmums priecē savus klientus ar augstas kvalitātes traukiem, galda piederumiem un mājsaimniecības precēm, kurām vienmēr ir pievilcīga cena.

52 preces
“Steuber” mājsaimniecības preces – tiem, kas meklē praktiskus risinājumus

Šī zīmola pārstāvji mājsaimniecības preču tirgu papildina ar efektīviem tīrības līdzekļiem, kas ievērojami atvieglo un paātrina dažādus mājās veicamos darbus. Šis uzņēmums piedāvā arī plašu virtuvē izmantojamu produktu klāstu, kam vienmēr ir gan augsti uzticamības rādītāji, gan racionāla cena.

 
“Steuber” produkti – visiem dzīves gadījumiem virtuvē

Vācijā dibinātais uzņēmums “Steuber” ar saviem produktiem cenšas apmierināt visas vajadzības cilvēkam, kas bieži pavada laiku virtuvē. Zīmols “Steuber” ir saistāms ar praktiskām idejām un inovatīviem risinājumiem, tāpēc ikviens produkts, kas pārstāv šo zīmolu, patiešām noder dažādiem gatavošanas gadījumiem jebkurā virtuvē. “Steuber” pannas, traukus beramiem produktiem, nažus un citus virtuves piederumus raksturo augsta kvalitāte un funkcionalitāte, kas nodrošina maksimālu komfortu darbam virtuvē.

 

“Steuber” mājsaimniecības preces – pedantiem, kam patīk tīrība

Silikona sūkļu komplekti, dažādiem darbiem piemēroti tīrīšanas līdzekļi, mikrošķiedras lupatiņas un citas mājsaimniecības preces, kas pārstāv zīmolu “Steuber”, ir īsts glābiņš ikvienam pedantam, kam patīk tīrība. “Steuber” mājsaimniecības precēm ir ne tikai pievilcīga cena, bet to pamatā ir arī mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas, kas vienmēr ātri un efektīvi ļauj paveikt mājas uzkopšanas darbus. “Steuber” tīrīšanas slotas un citi tīrīšanas rīki tiek klāt pat ļoti grūti sasniedzamām vietām, kas izslāpušas pēc tīrības. Savukārt universālas mikrošķiedras lupatiņas ir ideāli piemērotas visu virsmu tīrīšanai un patstāvīgi likvidē iestāvējušos netīrumus.