Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

ROHE

2 preces

Šokolādes fondī ir visiem gardēžiem labi zināms jēdziens. Pat cilvēki, kuriem īpaši negaršo saldumi, nespēj pretoties šokolādē iemērktas zemenes vai iecienītā augļa garšai. Lai baudītu unikālu desertu ar ideālu garšu, nevajadzētu aizmirst par vienu svarīgu rīku – fondī trauku.

2 preces
Fondī komplekti – gardēžu cienīgu garšu meklētājiem

Lai gan fondī trauks parasti saistās ar šokolādi, to var izmantot arī citās ēšanas reizēs. Fondī komplekti, ko atradīsiet mūsu interneta veikala klāstā, dod iespēju pagatavot ne tikai šokolādes, bet arī siera vai pat gaļas fondī, tāpēc, iegādājoties šādu ierīci, varēsiet baudīt visdažādākos gardēžu cienīgus kumosus. 

 

Trauki unikālai ēšanas pieredzei

Fondī komplekts – īpaši fondī gatavošanai pielāgots komplekts, kas ļauj izbaudīt gardēžu cienīgas garšas un interesantu ēšanas rituālu. Šokolādes fondī trauks dod iespēju kopīgi degustēt karsto šokolādi ar dažādiem augļiem, ogām vai citām gardām sastāvdaļām. Siera fondī komplekti ir lieliska izprieca svētkos vai draugu tikšanās reizēs, kas garantē ne tikai jauki pavadītu laiku, bet arī unikālu garšu pieredzi. Mūsu veikala plauktos var atrast universālus, stilīga dizaina fondī komplektus, kas nevainojami izdaiļo svētku galdu un ļauj atklāt jaunas, arvien iespaidīgākas garšas.

 

Fondī komplekti, kas pielāgoti visu ģimenes locekļu vajadzībām

Saviem klientiem piedāvājam izmēģināt gan standarta, gan elektriskos fondī komplektus. Elektriskajam fondī komplektam ir temperatūras vadības funkcija. Šī priekšrocība palīdz nodrošināt optimālu siera vai šokolādes temperatūru. Mūsu veikalā atrodamie fondī komplekti ir piemēroti 6 personām, tāpēc tie attaisnos pat lielas ģimenes cerības.