Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Ritzenhoff & Breker

71 preces

“Ritzenhoff & Breker” – vācu uzņēmums, kas ražo augstākās kvalitātes traukus, sekmīgi attīsta savu darbību kopš 1810. gada. No keramikas krūzītēm līdz kokteiļu glāzēm, no cepamajiem traukiem līdz porcelāna vāzēm – “Ritzenhoff & Breker” var piedāvāt visu nepieciešamo funkcionālai virtuvei un stilīgai mājai.

71 preces
“Ritzenhoff & Breker” – trauki, kam būtu vērts atrasties ikvienā virtuvē

Zīmols “Ritzenhoff & Breker” pasaulē bija zināms jau pagājušajā gadsimtā. Droši var apgalvot, ka vācu uzņēmums līdz pat šai dienai nav atteicies no savas līderpozīcijas. Aicinām jūs tuvāk iepazīties ar “Ritzenhoff & Breker” produktu klāstu un papildināt savus traukus ar augstākās kvalitātes izstrādājumiem, kas ir pozitīvi novērtēti visā pasaulē.

 

Gaumīgi trauki, kas nekad neiziet no modes

Vācu uzņēmums jau daudzus gadus pastāvīgi piedāvā dažādas trauku kolekcijas ar atšķirīgu dizainu un neapšaubāmu kvalitāti. Stilīgi, bet universāli trauki lieliski atbilst daudzu cilvēku gaumei un nevainojami iederas dažādos interjera risinājumos. Ja meklējat gaumīgus un izsmalcinātus traukus, “Ritzenhoff & Breker” piedāvājumi jums tiešām neliks vilties.

 

Stikla trauki

“Ritzenhoff & Breker” trauki ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, īpašu uzmanību pievēršot stikla traukiem. Tāpēc “Ritzenhoff & Breker” piedāvā plašu stikla trauku un virtuves piederumu klāstu. Stikla trauki beramiem produktiem, dažādiem dzērieniem, stikla cepamās formas – tie ir tikai daži stikla trauku piemēri, ko noteikti atradīsiet mūsu veikalā.