Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

14 preces

Mājas aromāti ir neliels, bet ļoti svarīgs akcents, kas acumirklī visās mājas telpās ienes izteiksmīgu smaržu.

14 preces
Unikāli mājas aromāti

Ekskluzīvi mājas aromāti raisa pozitīvas emocijas, palīdz radīt mājīgu atmosfēru un aptvert katru mājas stūri ar neredzamu, neaizmirstamas smaržas apmetni. Mūsu klāstā var atrast plašu mājas aromātu klāstu, kas bagātināts ar izsmalcinātām smaržu notīm. 

 

Mājas aromāti ir labākais, ko varat dāvāt savam mājoklim

Mājas ir miera oāze, kur atpūšamies pēc smagas darba dienas un izbaudām skaistākos privātās dzīves mirkļus. Mājas smarža ietekmē mūsu emocijas, garastāvokli un mājās valdošo atmosfēru. Cik jauki, ka katrā mājas telpā ir savdabīga, individuāli pielāgota mājas smarža. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt dažādus mājas aromātus, kas jebkurā mājā ienesīs brīnišķīgu smaržu. Mājas aromāti, kas dāvā svaiguma sajūtu, ar ziedu vai ciedra notīm papildināti mājas aromāti ar kociņiem un vēl vairāk smaržīgu ideju jūs gaida Imperija.lv veikalā. 

 

Ne tikai smaržīgas, bet arī skaistas mājas aromātu idejas

Mājas aromāti ir galvenais mājas akcents, kam vajadzētu ne tikai patīkami smaržot, bet arī izskatīties estētiski. Mūsu veikalā atradīsiet ļoti pievilcīgus porcelāna mājas aromātu komplektus, kas ideāli papildinās klasiska interjera mājas. Modernāka interjera cienītāji mājas aromātiem var izvēlēties stikla vāzes, kas lieliski pilda arī svečtura funkciju. Vienkārši izvēlieties pievilcīgāko aromātu un dāvājiet savam mājoklim unikālu smaržu, padarot to mājīgu.