Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Alligator

18 preces

Praktiski, kvalitatīvi un viegli lietojami griezēji un smalcinātāji ir zviedru zīmola “Alligator” nopelns. “Alligator” griezēju pamatā ir skandināvu vienkāršība, tāpēc tos ērti var lietot gan kulinārs savās mājās, gan profesionāls šefpavārs.

18 preces
 “Alligator” griešanas rīki – skandināvu vienkāršība, kas aizrauj

“Alligator” griezēji ievērojami saīsina visus griešanas procesus un palīdz tos veikt ļoti droši. Universālie griezēji un smalcinātāji ir piemēroti dažādiem griešanas un smalcināšanas uzdevumiem. Savukārt plašās izmantošanas iespējas bagātina gatavošanas pieredzi un vienmēr iedvesmo jauniem kulinārijas izaicinājumiem.

 

“Alligator” griezēji – drošai griešanas pieredzei

“Alligator” griezējam ir asi asmeņi, kas nevainojami veic griešanas funkciju un ātri sagriež visdažādākos augļus un dārzeņus. Daudzfunkcionālie griezēji precīzi un pilnīgi gludi sagriež pat grūti sagriežamas dārza veltes, piemēram, tomātus. Līdz detaļām pārdomāta griezēju ražošanas tehnoloģija nodrošina, ka griešanas laikā asmeņi nesaskaras ar pamatni vai pirkstiem. Šī priekšrocība ļauj iegūt ne tikai ļoti efektīvu, bet arī drošu griešanas rīku virtuvē.

 

Ātri un higiēniski griešanas procesi

Rūpīgi ir pārdomāta ne tikai “Alligator” griezēju ražošanas tehnoloģija, bet arī to sastāvs. Griezēju sastāvdaļas ir izgatavotas no materiāliem, kas piemēroti saskarei ar pārtiku. Ja vēlaties izbaudīt vieglu, ātru un maksimāli higiēnisku griešanas procesu, “Alligator” noteikti attaisnos jūsu cerības. Skandināvu vienkāršība atspoguļojas arī šo griešanas rīku kopšanā. Griezēji ir viegli un ērti tīrāmi, tos var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.