Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

ABSODRY

5 preces

Mitruma savācēji ir efektīvs līdzeklis, kas palīdz samazināt paaugstinātu mitruma līmeni jebkurā mājas telpā. Zviedrijas uzņēmums “Absodry” ražo un patērētājiem piedāvā mitruma savācējus, kas efektīvi savāc mitrumu un uzlabo gaisa kvalitāti. Jaunās paaudzes skandināvu dizaina mitruma savācējiem nav nepieciešama elektrība, un tie darbojas bez skaņas.

5 preces
“Absodry” – unikāla dizaina mitruma savācēji

Zīmola “Absodry” mitruma savācējiem ir kompakts izmērs un stilīgs dizains. Tāpēc ikviens, kas izvēlas “Absodry” mitruma savācēju, var priecāties ne tikai par nevainojami sabalansētu mitruma līmeni jebkurā telpā, bet arī modernu mājas aksesuāru.

 

“Absodry” – mitruma savācējs ar daudzām priekšrocībām

Mitruma savācējs, kas nevainojami pilda savu uzdevumu un neprasa īpašu kopšanu, – vērtība, ko var piedāvāt Zviedrijas uzņēmums “Absodry”. Jaunās paaudzes mitruma savācējiem nav nepieciešama elektrība, un tie darbojas bez skaņas. Klusais mitruma savācējs patstāvīgi absorbē gaisā esošo mitrumu un pārvērš to par ūdeni. Pēc šāda darbības principa mitruma savācējs efektīvi uzsūc ne tikai mitrumu, bet arī nepatīkamas smakas. “Absodry” mitruma savācēja pamatā ir progresīva ražošanas tehnoloģija, kas nodrošina gaisa iekļūšanu savācējā no visām pusēm. Rezultātā telpās vienmēr ir patīkams klimats un maksimāla aizsardzība pret pelējumu, nepatīkamām smakām un lieko mitrumu.

 

“Absodry” mitruma savācēji – funkcionāls interjera akcents

“Absodry” mitruma savācēju ražotājs lielu uzmanību ir pievērsis arī mitruma savācēja estētiskajām īpašībām. Jebkurš “Absodry” mitruma savācējs demonstrē skandināvu minimālismu un patīkami pārsteidz ar modernām formām. Stilīga dizaina mitruma savācēji lieliski iederas gan biroja interjerā, gan mājas vidē un, bez šaubām, vienmēr piesaista apkārtējo uzmanību.