Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Bamix

46 preces

Šveicē ražotais rokas blenderis ir radīts tiem, kas novērtē komfortu un izvēlas labāko no labākajiem!

“Bamix” rokas blenderis ir ļoti ērti lietojams: tam ir vairāki ātri nomaināmi uzgaļi. Šāda ierīce ir universālāka salīdzinājumā ar tradicionālajiem rokas blenderiem, kam ir viens, pie vārpstas piekniedēts nazis visiem dzīves gadījumiem. Ar “Bamix” uzgaļiem var jaukt, putot, sasmalcināt un samalt jebkurus produktus, sakapāt ledus kubiņus…

46 preces
“Bamix” virtuves ierīces – Šveices kvalitāte jūsu virtuvē

“Bamix” ir Šveices zīmols, ko droši var saukt par īstu ekspertu blenderu ražošanā. Jauda, ilgtspējība un ērta vadība ir īpašības, kas nepieciešamas katram kvalitatīvam blenderim, taču “Bamix” blenderi var piedāvāt vēl vairāk. Šī zīmola blenderus pozitīvi vērtē ne tikai cilvēki, kas mīl komfortu savā virtuvē, bet arī slavenākie pasaules kulināri. Apmeklējiet Imperija.lv veikalu un iepazīstieties ar “Bamix” blenderu klāstu, kas demonstrē Šveices kvalitāti.

 

“Bamix” – ģenialitāte slēpjas vienkāršībā

Kompakti ergonomiska dizaina smalcinātāji neierobežotai kulinārijas pieredzei – apzīmējums, kas ideāli piemērots visiem “Bamix” blenderiem. Šīs nelielās ierīces, ko ražo kopš 1954. gada Šveicē, ir jaudīgas, veic ļoti dažādas funkcijas, kā arī virtuvē neaizņem daudz vietas. Daudzfunkcionālie “Bamix” blenderi lieliski tiek galā pat ar vissarežģītākajiem uzdevumiem kulinārijā, tādēļ šāda veida ierīce ir ārkārtīgi vērtīga ikvienā virtuvē.

 

Rokas blenderi, kas rosina kulināro fantāziju

Ērta lietošana ir vēl viena priekšrocība, ko nodrošina daudzfunkcionālie “Bamix” rokas blenderi. Šī priekšrocība iedvesmo kulinārijas izaicinājumiem pat tos cilvēkus, kas virtuvē iegriežas ļoti reti. Mūsu klāstā ir dažādas komplektācijas “Bamix” blenderi, kas precīzi veic virtuves kombainu un tādu virtuves ierīču funkcijas, kas parasti aizņem daudz vietas. Izmantojot dažādus uzgaļus, efektīvi un ātri var īstenot vissarežģītākos kulinārijas eksperimentus. Tātad, ja vēlaties, lai jūs priecē moderna, plaša un maksimāli funkcionāla virtuve, – “Bamix” blenderis ir tieši tas, kas jums vajadzīgs.